Dishonored: Game of the Year Edition – premiera i zawartość

1 minuta czytania

Dishonored to jedna z najbardziej udanych gier ubiegłego roku. Wielu graczy z przyjemnością zanurzyło się w świat steampunku, który coraz częściej wskazywany jest jako nowy trend, a recenzenci zachwalali zarówno klimat, jak i posiadającego wachlarz niesamowitych umiejętności, bohatera. Kwestią czasu było więc ukazanie się "Game of the Year Edition" dzieła francuskiego studia, Arkane. Bethesda Softworks poinformowała nas o jego premierze i zawartości.

dishonored

Dishonored: Game of the Year Edition będzie zawierał podstawową wersję gry, dwustronny plakat oraz cztery rozszerzenia – "Void Walker’s Arsenal", które było dodawane jedynie do zamówień przedpremierowych, "Dunwally City Trials", zawierające tryb wyzwań z dziesięcioma nowymi lokacjami, "The Knife od Dunwall", pierwszy fabularny dodatek, opowiadający o Daudzie, głównym antagoniście podstawki i "The Brigmore Witches", kończący jego historię.

dishonored

Cena wersji na PlayStation 3 i Xbox 360 będzie wynosiła 39,99 euro (ok. 169 zł), a na PC 29,99 euro (ok. 127 zł). Amerykanie dostaną Dishonored: Game of the Year Edition 8 października, a Europa tylko trzy dni później. Niestety, trudno orzec, czy pełne wydanie zawita także do Polski – na razie czekamy na oficjalne stanowisko Cenegi, odpowiedzialnej za rodzimą dystrybucję gry.

Naszą recenzję "Dishonored" możecie przeczytać tutaj.

Komentarze

0
·
Grałem w to chwilke u kumpla i nawet fajne tylko troche... dziwne.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...