Dishonored – Różne sposoby na wykonanie zadania

1 minuta czytania

Na gamescom pokazane zostało jedno z zadań w "Dishonored" – misję, polegającą na pozbyciu się Lady Boyle. Dyrektor kreatywny, Rafael Colantonio opowiada na poniższym wideo o różnych sposobach wykonania zadania.

Trudność w tej misji polega na tym, że Lady Boyle znajduje się na balu, na którym nosi maskę – niestety są trzy osoby o tym samym nazwisku i w tej samej masce. Jak rozpoznać tą właściwą? Pierwszą możliwością na wykonanie zadania jest przeprowadzenie śledztwa i przepytanie wszystkich gości. Następnie możemy zabić Lady Boyle... bądź nie – decyzja zależy od nas. Kolejnym sposobem jest zabicie wszystkich trzech dam w maskach albo.... zabicie wszystkich gości, co jest bardzo trudne, bo miejsce te jest strzeżone. W różny sposób możemy się też dostać na bal – zdobyć odpowiedni bilet lub wejść niepostrzeżenie.

O ile duża liczba misji będzie miała różne rozwiązania, to gra może być niezwykle grywalna. A wy co o tym sądzicie? Podoba wam się wykonywanie zadań? Wolicie subtelne śledztwo i wyłapanie celu czy może spektakularne zabicie wszystkich gości?

Komentarze

0
·
no tak wielka mi nielinowość hahahahahah, niech wprowadzą lepiej decyzje znaczące o całej fabule(WIEDZMIN) a nie czy
zabijesz jedyny cel czy wszystkich na balu? to już było nawet w Asassin Creed było tylko problem w tym że
żadnych konsekwencji z tego niebyło.
0
·
@patrykus Nie wiadomo, czy będą jakieś konsekwencje, więc ja bym tak szybko tej gry pod tym względem nie skreślał. A Lady Boyle można przecież jeszcze oszczędzić, co chyba musi mieć jakieś skutki. I ja bym nie porównywał "Dishonored" do "AC", bardziej do "Deus Exa".

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...