Dishonored

Dishonored – Obsada ujawniona!

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: niedziela, 5 sierpnia 2012

Dishonored łączy w sobie elementy RPG, skradanki i strzelanki. Akcja rozgrywa się w steampunkowym świecie, a produkcją zajmuje się Arkane Studios. Jako że to pierwszy news na Game Exe o tej ciekawie zapowiadającej się grze, poniżej wstawiłem wideo z rozgrywki.

Czas jednak podać obsadę angielskiego dubbingu w "Dishonored", którą udostępniła Bethesdsa – jedno mogę powiedzieć: jest świetna. Susan Sarandon ("Thelmy i Louise") podłoży głos Granny Rags, niewidomej starszej kobiecie. Carrie Fishe (Leia z "Gwiezdnych wojen") będzie propagandową spikerką. Głosu wynalazcy Piero, który tworzy gadżety bohaterowi użyczy Brad Dourif ("Władca Pierścieni"). Johna Slattery ("Mad men") usłyszymy w roli admirała Havelocka, a Michaela Madsena ("Wściekłe psy", "Kill Bill") w tajemniczym zabójcy Daudzie.

Lena Headey ("300", "Gra o tron") podłoży głos opiekunce Calisty, która zajmuje się Lady Emily, córką Imperatora – tej postaci głosu użyczyła Chloe Grace Moretz ("Kick-Ass"). Ponadto, ścieżką dźwiękową zajmie się Daniel Licht, który skomponował muzykę do serialu "Dexter".

"Dishonored" ukaże się 12 października na PC, Xbox 360 i PS3 w kinowej polskiej wersji językowej.

Komentarze

Lionel · niedziela, 5 sierpnia 2012, 14:09
0
Już wiem, że fabuła mi się niesamowicie podoba, ale poczekam na więcej info i może jakiś ciekawszy gameplay, bo to nigdy nic nie wiadomo. Jak sobie przypomnę szumnie zapowiadane łączenie czarów w "Dragon Age", to mnie ściska, wtedy się naprawdę zawiodłem.
Bielu · niedziela, 5 sierpnia 2012, 14:29
0
Gra twórców "Dark Messiah...", rozgrywką troszeczkę przypomina Thiefa i Hitmana... Oj, to może się udać! Jestem bardzo ciekawy tej pozycji.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...