dziki_lad

[E3 2015] Dishonored II nadchodzi? Wpadka Bethesdy

1 minuta czytania

Jeżeli martwiliście się, że nie będziecie mogli obejrzeć jutrzejszej konferencji Bethesdy (nadawanej przecież o 3.30 czasu polskiego), nie musicie się już martwić. Studio zaliczyło nieprzyjemną wpadkę. Próbę konferencji puszczono na kilka minut na żywo przez Twitch.

dishonored 2

Chociaż w samym nagraniu nie wspomniano dokładnie o "Dishonored II", ci, którzy złapali nagranie na żywo twierdzą, że chodziło właśnie o ten tytuł. W rozmowie pojawia się Harvey Smith, który współreżyserował "Dishonored". Fragment rozmowy opublikowano na YouTube (znajdziecie go w rozszerzeniu). Głos z francuskim akcentem to Raphael Colantonio, prezes i założyciel Arkane Studios. To właśnie on daje instrukcje, jak prezentować zapowiedź. Na podstawie samego klipu ciężko stwierdzić, czy chodzi o "Dishonored II". Słowo "honored" co prawda pada, ale bardziej w znaczeniu "honored to be here" (to zaszczyt być tutaj) niż samego tytułu. Oczywiście sam tytuł mógł być wspomniany wcześniej. Jeżeli dosłuchacie do końca usłyszycie też, że ktoś mówi o "próbie mikrofonowej na żywo".

Można więc strzelać, na ile była to wpadka, a na ile przemyślany krok marketingowy, ponieważ niedługo po tym na Twitterze studia pojawił się taki wpis:

Źródło: kotaku.com

Komentarze

0
·
W tym Dishonored to co się w ogóle robi?
0
·
Gra?
0
·
Ale jak mniej więcej gameplay wygląda

Czy jest to typowa skradanka, czy bardziej walka to główna idea tej gry ;p
0
·
Zależy jak chcesz grać, choć mordowanie wszystkich dookoła z czasem może stać się nudne, więc raczej skradanka. Coś jak AC w świecie steampunku, gdzie nie musisz wszystkiego załatwiać skradaniem, jeśli nie chcesz, bo zawsze możesz walczyć.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...