Dishonored 2

Demo Dishonored 2 już we czwartek

Dodał: , · Komentarzy: 1

Zawsze chciałeś/łaś kupić i zagrać w "Dishonored 2", ale odstraszały cię informacje o słabej optymalizacji? Nie martw się! Już 6 kwietnia będziesz mógł zagrać w wersję demo najnowszego dziecka Bethesda Softworks i Arkane Studios. Demo pozwoli na rozegranie trzech pierwszych poziomów w skórze dowolnego bohatera. Postęp zostanie zachowany i jeżeli kupisz pełną wersją będziesz mógł kontynuować kampanię od zapisu. Gra będzie możliwa do pobrania na stronie sklepu Steam poświęconej "Dishonored 2".

dishonored 2
Dishonored 2

Jesteś z cieniem za pan brat, starasz się unikać kłopotów za pomocą skutecznej dywersji i unikasz rozlewu krwi? A może wręcz przeciwnie i korzystasz z mroku korytarzy, aby wbić sztylet w serce nieświadomej ofiary, nadając śmierci wybitnie personalny wymiar? Niby tak, tylko po co się czaić, skoro można silnym kopem wyważyć drzwi, wykrzyczeć dumnie "gra skończona, łachudry!" i uwolnić pełne spektrum swoich destrukcyjnych mocy?!

dishonored 2

Niezależnie od tego, jaki styl rozgrywki preferujesz, twórcy "Dishonored 2" obiecują, że poczujesz się jak w domu i nie będziesz pokrzywdzony za to, iż grasz zgodnie ze swoją naturą. Ba! W drugiej części cyklu możesz nawet pokazać środkowy palec enigmatycznemu Odmieńcowi i nie przyjąć jego śmiercionośnych mocy. "Niektórzy wolą być jak Batman niż Superman" – tłumaczą twórcy w najnowszym materiale promującym produkcję i trudno się z nimi nie zgodzić.

Dishonored 2

Dishonored 2 – łatanie czas zacząć

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oj... posiadacze komputerów osobistych mogli poczuć pełne znaczenie słowa dyshonor po tym, w jaki sposób potraktowało ich Arkane Studios. O premierowych problemach "Dishonored 2" w wersji na PC pisaliśmy jakiś czas temu, a twórcy wyrazili ubolewanie na taki stan rzeczy i obiecali solenną poprawę w postaci solidnej łaty, która miała się ukazać na dniach. Jak powiedzieli, tak uczynili – choć obecnie pierwszy patch jest w fazie beta.

dishonored 2

Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem. Twórcy zalecają przede wszystkim aktualizację sterowników do ich najnowszej wersji, a następnie wgranie poprawki. Usprawnia ona przede wszystkim wydajność produkcji oraz rozwiązuje problemy związane z czułością myszki (co w tego typu grze jest sprawą życia i śmierci) – pierwsze opinie graczy są bardzo pozytywne, co daje dobry prognostyk na przyszłość.

Dishonored 2

Dishonored 2 – co słychać u Odmieńca?

Dodał: , · Komentarzy: 1

Tajemnicza, nadnaturalna istota, określana jako nietypowe połączenie anioła i diabła, powraca do świata "Dishonored". Przyjaciel, który ponownie pomoże bohaterom w wymierzeniu sprawiedliwej zemsty, czy też cwany bóg i szerzyciel chaosu, karmiący się krwawym przewrotem na Wyspach?

dishonored 2, odmieniec

Przedstawiciele studia Arkane nie dają nam odpowiedzi rozwiewających powyższe wątpliwości, lecz starają się pokrótce przedstawić nam tą niejednoznaczną postać i przy okazji nakreślić, jak zmieniła się przez ostatnie 15 lat, które minęły od czasu zabójstwa cesarzowej.

Dishonored 2

Dishonored 2 – premierowe problemy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak tradycja nakazuje, trapią one głównie jedną z platform, na które trafiła gra. Nie trzeba być weteranem branży elektronicznej rozrywki, aby po kilku sekundach udzielić odpowiedzi, że "pewnie chodzi o komputery osobiste".

dishonored 2

Gracze, którzy zdecydowali się na premierowy zakup "Dishonored 2" w wersji na PC, mają teraz podstawy do wściekłości. Optymalizacja tytułu pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Sprawy nie poprawiają również małe, acz rozliczne błędy oraz problemy z czułością myszy. Ba! Wielu nabywców nie może nawet uruchomić tytułu, mimo że spokojnie spełnia oficjalne wymagania sprzętowe, które do niskich nie należą. Niby twórcy radzą, jak obejść wiele z tych kwestii, lecz są to zazwyczaj oczywiste rady (więc nie działają) lub partyzanckie metody (te odnoszą zamierzony skutek) wywołujące pusty śmiech, biorąc pod uwagę świeżość produkcji.

Dishonored 2

Życie Emily Kaldwin nie jest usłane różami. Najpierw, gdy była jeszcze mały dzieckiem, w wyniku niecnych spisków politycznych, bestialsko zamordowano jej ukochaną matkę i królową. Tylko dzięki wierności oraz zabójczym umiejętnościom jej osobistego ochroniarza, Corvo Attano, udało jej się odzyskać na powrót swoje dziedzictwo.

dishonored 2

Tyle, że nic nie trwa wieczne. Dzika ambicja i intrygi dworskie po latach znowu o sobie przypominają. Za sprawą sprytnej wiedźmy Emily traci ponownie wszystko – koronę, rodzinę oraz nazwisko. Tym razem nie jest jednak niewinną dziewczynką, tylko kobietą, która pomimo przeciwności losu, weźmie sprawy w swoje ręce i postara się odzyskać to, co jej się należy z racji szlachetnej krwi. Droga ta, czego możemy przekonać się za pośrednictwem zwiastuna premierowego, ciągnie za sobą terror oraz śmierć.

Dishonored 2

Na Wyspach stara bieda: skrytobójstwa, rozboje, wojny frakcji. Ambitne wiedźmy i zabójcy ze skrupułami. Bezduszne umysły i urażone ambicje. Ręce szybsze niż oko i słowa zimniejsze od stali. Dzień jak co dzień w brudnym i skorumpowanym Klejnocie Południa.

dishonored 2

Przewodnikiem po tym bezlitosnym świecie jest Odmieniec – tajemniczy młodzieniec z nienagannymi manierami oraz boskim rodowodem. Kiedy więc zapewnia, że w Karnace poleje się krew i aby odzyskać co swoje, trzeba będzie poświecić coś znacznie cenniejszego niż życie kilku dygnitarzy, zdajemy sobie sprawę, że facet nie rzuca słów na wiatr.

Dishonored 2

Z obozu Bethesdy płyną dobre wiadomości, które są idealnym lekarstwem na ten smutny oraz refleksyjny dzień. Prace nad "Dishonored 2" oficjalnie dobiegły końca, co oznacza, że gra uzyskała złoty status i zmierza w prostym kierunku do tłoczni. Tym samym kontynuacja hitu Arkane Studios trafi w ręce graczy tak jak to wcześniej zaplanowano, czyli 11 listopada.

dishonored 2

W związku z tym faktem, developerzy postanowili ujawnić sprzęt, który pozwoli cieszyć się tytułem w przypadku graczy preferujących rozgrywkę za pośrednictwem komputerów osobistych. Szykują się zakupy na ostatnią chwilę czy "pociągnie wszystko bez kaszlnięcia"? Przekonajcie się sami, lecz przed kliknięciem w rozwinięcie wieści radzę wziąć coś na uspokojenie, bo wymagania nie należą do najniższych.

Dishonored 2

Nowe materiały z Dishonored 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiaj prezentujemy przed wami, aż trzy filmy z nadchodzącego "Dishonored 2". W pierwszym twórcy gry jaka myśl przyświecała im podczas projektowania i wprowadzania do gry mocy Emily. Drugi film to live-action trailer czyli trailer, gdzie bohaterowie z gry są odgrywani przez prawdziwych aktorów. Ostatni jest zaś próbką polskiego dubbingu.

dishonored 2
Wczytywanie...