Dishonored 2 – łatanie czas zacząć

1 minuta czytania

Oj... posiadacze komputerów osobistych mogli poczuć pełne znaczenie słowa dyshonor po tym, w jaki sposób potraktowało ich Arkane Studios. O premierowych problemach "Dishonored 2" w wersji na PC pisaliśmy jakiś czas temu, a twórcy wyrazili ubolewanie na taki stan rzeczy i obiecali solenną poprawę w postaci solidnej łaty, która miała się ukazać na dniach. Jak powiedzieli, tak uczynili – choć obecnie pierwszy patch jest w fazie beta.

dishonored 2

Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem. Twórcy zalecają przede wszystkim aktualizację sterowników do ich najnowszej wersji, a następnie wgranie poprawki. Usprawnia ona przede wszystkim wydajność produkcji oraz rozwiązuje problemy związane z czułością myszki (co w tego typu grze jest sprawą życia i śmierci) – pierwsze opinie graczy są bardzo pozytywne, co daje dobry prognostyk na przyszłość.

Studio zaznacza przy okazji, że to nie koniec łatania i prace nad aktualizacją 1.2 idą pełną parą. Ma ona obejmować o wiele szerszą paletę problemów, a co za tym idzie, dalej znacząco poprawiać wydajność gry. Więcej szczegółów poznamy już w przyszłym tygodniu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...