Nadchodzi Deus Ex: Mankind Divided?

1 minuta czytania

Nie jest tajemnicą, że Eidos Montreal pracuje nad pełnoprawną kontynuacją cyklu co najmniej od października 2013 roku, kiedy to szef studia, David Anfossi, oficjalnie zdradził swoje plany związane z przyszłością oraz dalszym rozszerzaniem uniwersum "Deus Ex". Stąd też, od kiedy Square Enix uruchomiło interaktywną prezentację swojego nowego projektu na Twitchu, okraszając ją hashtagiem "#cantkillprogress", pasującym jak ulał do filozoficzno-moralnych dylematów ciągnących się za tą marką, pierwsze skojarzenie nie mogło być inne.

cant kill progress

Tym bardziej, że w samym przekazie znalazło się zbyt wiele z pozoru nieistotnych smaczków, aby sądzić, że to może być jakiś totalny przypadek. Pokaz zakończy się już jutro, więc zapewne niedługo dowiemy się, o co było tyle szumu.

Transmisja skupia się na anonimowym więźniu, który został uprowadzony i jest przesłuchiwany przez enigmatyczną grupę porywaczy ze wschodniej Europy. Widzowie mają w określonych momentach możliwość podjęcia decyzji, jak dalej potoczy się akcja.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Nowy "Deus Ex" wraz ze wszystkimi ojcami "Buntu Ludzkości" na pokładzie? Dodatkowo w momencie, gdy nasz gatunek przechodzi renesans? Tyle dobroci w jednym momencie, że ciężko trochę nie odpłynąć. Trzymam tylko kciuki, aby to nie była kolejna "perełka" na tablety. Jeden "The Fall" wystarczy nam na dekadę.

Komentarze

0
·
Już pierwsze screeny powyciekały. Wygląda ślicznie :3

Tylko się boję, że Square i tak odpali jakiś numer i np. zrobią z tego linearnego FPS-a, lub coś na kształt Triad Wars (ugh)... Ale w sumie, od The Fall wszystko będzie lepsze!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...