Death Stranding otrzymało Cyberpunkową aktualizację

1 minuta czytania

death stranding,cyberpunk 2077

"What is this, a crossover episode?!" Owszem Mr. Peanutbutter, mój entuzjastyczny złoty labradorku, to jest crossover – zeszłoroczny hit "Death Stranding" otrzymał właśnie aktualizację na PC dodającą zawartość pochodzącą z tegorocznego hitu "Cyberpunk 2077". Zawiera ona kilka misji fabularnych, nową zdolność hakowania przeciwników oraz parę przedmiotów – między innymi słynną srebrną rękę Johnnyego Silverhanda. Znajdzie się również nowy motocykl. Póki co nie ma oficjalnych informacji o tym, kiedy aktualizacja trafi na Playstation 4 – twórcy zapowiedzieli tylko, że informacje na ten temat pojawią się "wkrótce".

Kojima Productions wypuściła również krótki zwiastun prezentujący część z dodanej zawartości:

I na koniec ciekawostka – co uważniejsi gracze odkryli już, że Redzi skitrali w "Cyberpunku" Hideo Kojimę! Można go znaleźć w barze w Arasaka Tower podczas wykonywania pierwszej kluczowej dla fabuły misji w grze. Poniżej wklejam filmik autorstwa MKIceAndFire, pokazujący naszego ukochanego Japończyka w japońskiej wieży:

Pozostaje mieć nadzieję, że Sam Bridges dowiezie programistom CDProjektu jakąś pizzę albo dwie, na poratowanie zdrowia i morale. Przyda im się, bo mają co łatać.

Źródło: www.eurogamer.net

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...