dziki_lad
Death Stranding

Death Stranding na PC zalicza poślizg

Dodał: , · Komentarzy: 0

Winne temu stanu rzeczy są, bez niespodzianek, koronawirus i konieczność pracy zdalnej. W wyniku pandemii Kojima Productions kilka tygodni temu została zmuszona do zamknięcia swojej siedziby i zlecenia pracownikom, aby pracowali w miejscu zamieszkania. Musiało to się odbić na dacie premiery wersji na komputery osobiste, a dzisiaj studio poinformowało, że nie uda im się wyrobić ze wszystkim do 2 czerwca.

death stranding

Nowa data premiery została ustalona na 14 lipca. Nie jest to jakieś tragiczne przesunięcie i biorąc pod uwagę okoliczności raczej wszyscy podchodzimy do tej decyzji z dużą wyrozumiałością.

Wersja na PC doczeka się między innymi specjalnego trybu fotograficznego oraz wsparcia dla wysokich rozdzielczości i monitorów panoramicznych.

Death Stranding

Death Stranding trafi na PC w czerwcu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Symulator listonosza i jedna z najbardziej nietypowych gier autorstwa Hideo Kojimy trafi na komputery osobiste 2 czerwca. Co ważniejsze, tym razem obeszło się bez większych kontrowersji wydawniczych czy czasowej ekskluzywności, więc tytuł trafi w tym samym terminie zarówno na Epic Games Store, jak również na platformę Steam. Jedyną kwestią sporną może być fakt, że produkcję będzie chronić mocno nielubiane przez graczy zabezpieczenie Denuvo, które zazwyczaj negatywnie wpływa na wydajność gier. Cóż… raczej tego nie przeskoczymy.

death stranding

Komputerowa wersja ma nęcić graczy przede wszystkim trybem fotograficznym oraz wsparciem dla monitorów panoramicznych. Oprócz tego sporo typowo wirtualnych pierdółek jak nowe czapki, egzoszkielety czy okulary. Natomiast dla wielbicieli sztuki – cyfrowy artbook oraz oficjalna ścieżka dźwiękowa gry.

Death Stranding

Death Stranding – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0
death stranding

Po burzliwym i do dziś niewyjaśnionym rozstaniu z Konami producent Hideo Kojima odbył długą podróż dookoła świata. Odwiedził między innymi Islandię, której krajobrazami się zachwycił, oraz liczne studia tworzące gry komputerowe, w których podpatrywał metody organizacyjne i rzemiosło. Spotkał się również z licznymi celebrytami i twórcami, których szanował. Wiemy o tym, gdyż relacjonował swoje wojaże i spotkania na bieżąco w mediach społecznościowych. Kojima-san jest bowiem nie tylko twórcą kultowej serii "Metal Gear Solid", lecz również ekscentrykiem, artystą, melomanem i miłośnikiem arthousowego kina. Mieszanka wpływów od zawsze w lepszy lub gorszy sposób odbijała się w jego grach. Po zakończeniu podróży i wygaśnięciu umów podpisanych przy rozstaniu z Konami Hideo Kojima dostał czek in blanco od Sony i licencję na robienie tego, co chce. Trzy lata później mogliśmy wreszcie zagrać w jego dzieło nazwane "Death Stranding", będące swoistym połączeniem wcześniej opisanych doświadczeń i pasji Kojimy.

  • 1 strona
Wczytywanie...