outpost2

Dead Island Riptide na Warszawskich Targach Książki!

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Wydawnictwa Techland oraz Zysk i S-ka serdecznie zapraszają na IV Warszawskie Targi Książki, które w tym roku odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 17.05.2013 – 19.05.2013. W planie przewidzianych jest wiele atrakcji m.in. Strefa Zombie.

Podczas Warszawskich Targów Książki, które odbędą się w najbliższy weekend na uczestników czeka wiele atrakcji. Wydawnictwa Techland oraz Zysk i S-ka na swoim stoisku (numer 119/C4) na Stadionie Narodowym w Warszawie zaplanowały wiele atrakcji dla osób odwiedzających imprezę. Oprócz bogatego planu spotkań z autorami książek dostępnych w ofercie Wydawnictwa Zysk i S-ka, firmy przygotowały niespodziankę w postaci „Strefy Zombie”.

Strefa Zombie oferuje:

  • Możliwość zagrania w kontynuację najlepiej sprzedającej się polskiej gry na świecie, czyli Dead Island Riptide. Gra będzie prezentowana na znakomitym sprzęcie firm MSI Polska oraz Razer;
  • Konkursy, w których niespodziankami będą książki oraz inne prezenty związane z tematyką zombie oraz z grą Dead Island Riptide;
  • Sposobność przemienienia się w prawdziwego zombie dzięki magicznym umiejętnościom profesjonalnych wizażystek.
zombie, dead island riptide, zysk i sk-a, techland, warszawskie targi książki

Miejsce: Stadion Narodowy (ul. Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1)

Czas trwania: 17.05.2013 do 19.05.2013

Stoisko: numer 119/C4

Krótko o grze Dead Island Riptide: Riptide to konsekwencja rynkowego sukcesu Dead Island – najpopularniejszej polskiej gry na świecie. Jest to idealna okazja, aby zanurzyć się w bogatym uniwersum gry i ponownie, ale w zupełnie nowych okolicznościach rozpocząć walkę z pandemią zombie. Łatwo nie będzie – Palanai jest jeszcze mniej gościnna niż Banoi, a zombie apokalipsa powoli opanowuje także nasz kraj. Najwyższa pora zmierzyć się z zombiakiami w Dead Island Riptide:

Dead Island Riptide to kontynuacja światowego hitu. Marka Dead Island to aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie osiągnęła już wynik 5 mln sprzedanych egzemplarzy.

Więcej informacji o grze na stronie Dead Island Game oraz na fanpage'u.

Dead Island Riptide jest już dostępna w cenie 89,90 zł na platformę PC oraz 179,90 zł na xbox360 oraz PS3.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...