dziki_lad
Darksiders III

THQ Nordic na zakupach

Dodał: , · Komentarzy: 0

THQ Nordic musi być w dobrej kondycji finansowej, bowiem wydawca ponownie wybrał się na zakupy, pozyskując dla siebie kolejne studia. Tym razem padło na Milestone oraz Gunfire Games, czyli twórcy "Darksiders III" będą tworzyć kolejne tytuły pod nowym szyldem.

darksiders,thq nordic

Wybór akurat Gunfire Games nie jest zaskoczeniem, bowiem to właśnie oni stoją za trzecią odsłoną serii "Darksiders". Sam tytuł spotkał się z mieszanymi ocenami i chociaż sam mam przed sobą spotkanie z Furią, które odkładam na lepsze czasy, to jednak zyski musiały okazać się wystarczające, by wydawca postanowił wciągnąć studio w swoje struktury.

Darksiders III

Premiera przygód Furii coraz bliżej, bowiem pozostało raptem 17 dni, stąd już był najwyższy czas, aby poznać oficjalne wymagania sprzętowe trzeciej odsłony serii "Darksiders" i zadać sobie odwieczne pytanie – czy mój sprzęt to udźwignie?

darksiders 3

Gunfire Games nie spieszyło się zbytnio przed podaniem oficjalnych wymagań sprzętowych dla gry "Darksiders III" w wersji na komputery osobiste. Jednak święta Bożego Narodzenia już za pasem, więc może będzie okazja, by poprosić Mikołaja o jakąś lepszą kartę graficzną lub inne podzespoły? Niestety, wymagania są dość spore, zaś na oficjalnych materiałach gra nie prezentuje się jakoś wybitnie.

  • 1 strona
Wczytywanie...