dziki_zachód

Wyciekły szczegóły Darksiders III

1 minuta czytania

Jeden ze smaczniejszych action-RPGów w historii gatunku doczeka się kolejnej kontynuacji. Sieć sklepów Amazon wybiegła mocno przed szereg i prawdopodobnie przedwcześnie odkryła niespodziankę, którą po cichu szykowali nam twórcy.

darksiders 3

Tym razem nie wcielimy się w kolejnego Jeźdźca Apokalipsy, ale w ich wkurzoną siostrę – Furię. Zaraz, moment... przecież to jakaś czysta fantazja i niezbyt to zgodne z biblijnymi dogmatami! Niby tak, ale chyba nie ma sensu kruszyć kopii o takie małe drobiazgi. Tym bardziej, że kobiece spojrzenie na te apokaliptyczne uniwersum może być ciekawe.

darksiders 3

Głównym zadaniem heroiny będzie przywrócenie balansu pomiędzy dobrem a złem. Na drodze do upragnionego celu stanie Siedem Grechów Głównych oraz ich niecni pomagierzy. Skopiemy im tyłki przy pomocy specjalnego bicza oraz niemałej palety śmiercionośnych czarów.

darksiders 3

Tytuł trafi na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 w przyszłym roku. Za grę odpowiada Gunfire Games, czyli studio założone przez byłych pracowników Vigil Games – ojców serii "Darksiders".

Komentarze

0
·
Darksiders z kobietą w głównej roli? Zdecydowanie tak.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...