Daredevil. Frank Miller. Tom 4 - Daredevil: Frank Miller #4

Daredevil. Frank Miller. Tom 4
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Ostatni tom „Daredevila” autorstwa Franka Millera.

Kingpin niestrudzenie buduje swoje kryminalne imperium. Postanawia wykorzystać uzależnioną od heroiny Karen Page, żeby dowiedzieć się, kim jest Daredevil. Poznanie prawdy o Nieustraszonym i chęć pozbycia się go stają się dla niego prawdziwą obsesją. Tymczasem Matthew Murdock zauważa, że wszystko w jego życiu – zarówno uczuciowym, jak i zawodowym – układa się coraz gorzej. Do czasu, aż ktoś podkłada ładunek wybuchowy pod jego mieszkanie… A na koniec… Frank Miller wraca do początku historii Daredevila i na nowo opowiada o jego relacji z ojcem, o tym, jak zyskał swoje superzmysły i jak poznał Foggy'ego i Elektrę.

Autorami scenariuszy są Frank Miller, Bill Mantlo i Denny O'Neil, a rysunki do tego tomu poza Frankiem Millerem wykonali John Buscema, David Mazzucchelli i John Romita Jr.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Po trzech tomach "Daredevila" Franka Millera o ciągłości fabularnej, przyszedł czas na ostatnie wydanie zbiorcze, tym razem składające się z paru niepowiązanych historii napisanych lub narysowanych przez słynnego twórcę. Album otwierają zeszyty #27–28 serii "Peter Parker: Spektakularny Spider–Man", które narysował Miller do scenariusza Billa Mantlo. Akcent położony został na postać Człowieka–Pająka, po tym jak utracił wzrok i naturalnym przewodnikiem po miejskiej dżungli oraz w walce z... czytaj dalej...

Wczytywanie...