Nowa figurka od CD Projekt RED w przedsprzedaży

1 minuta czytania

cyberpunk 2077

Fani "Cyberpunka 2077" z utęsknieniem wypatrując kolejnych poprawek lub też dużych rozszerzeń, dzięki którym społeczność graczy przychylniej spojrzy na przygody V w Night City, podczas gdy wydawca chce od nas wyciągnąć dodatkową gotówkę poprzez przedpremierowy zakup najnowszej figurki. Wzorem wiedźmińskich gadżetów, także i tym razem nie będzie to samotna postać, lecz sławna dwójka Johnny Silverhand oraz Alt Cunningham. Twórcy chcieli uchwycić ważny moment pobytu w wieży korporacji Arasaka podczas niemal samobójczej misji uratowania hakerki, choć fani uniwersum na pewno znają finał tej historii.

Dawni kochankowie nie mieli łatwych relacji, ale Silverhand nie wahał się ani sekundy po tym, jak poznał miejsce przetrzymywania Alt. Najnowsza figurka prezentuje moment, w którym lider zespołu Samurai niesie w ramionach ciało hakerki doskonale świadom losu, jaki ją spotkał.

cyberpunk 2077

Także i my możemy przeżyć ten moment dzięki nowej figurce z polystonu, mierzącej 37 centymetrów i wycenionej na 1800 PLN. Do tego należy dodać koszty przesyłki kurierskiej (13,15 PLN) oraz liczyć się z faktem, że na swój egzemplarz, produkowany w Chinach, poczekamy przynajmniej do grudnia tego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...