Wątek główny w Cyberpunk 2077 będzie krótszy od tego w Wiedźminie 3

1 minuta czytania

cyberpunk 2077,geralt,wiedźmin
Dzięki Geralt...

...a wszystko de facto przez wspomniane zwieńczenie przygód Geralta z Rivii. Studio CD Projekt RED kompleksowo przeanalizowało dane, które uzyskało od graczy, a także wzięło pod uwagę informacje zwrotne, jakie dostawało od swojej społeczności. Wniosek był jeden – gracze uznali, że główny wątek fabularny w “Wiedźminie 3” był stanowczo za długi i wielu z nich z tego konkretnego powodu postanowiło go nie ukończyć.

Przeglądając dane możemy zauważyć, że mnóstwo osób dotarło bardzo daleko, ale jednak nie udało im się dotrzeć do zakończenia przygody. Pragniemy, aby wszyscy poznali całą opowieść, więc skróciliśmy główny wątek fabularny.

zdradził Patrick K. Miles, straszy projektant zadań w studiu CD Projekt RED

Według developera nie ma jednak żadnych większych powodów do obaw w kwestii długości zabawy, jaką zagwarantuje “Cyberpunk 2077”. Według Milesa studio przygotowało szereg zadań i aktywności pobocznych, które pozwolą wsiąknąć w świat Night City na wiele godzin. Konkrety nie zostały podane, ale stwierdzono, że miłośnicy kolekcjonowania osiągnięć i wbijania platyny będą mieli pełne ręce roboty.

Biorąc pod uwagę dane, że główny wątek fabularny w “Wiedźminie 3” zżerał z życia coś ponad 50 godzin, a poboczna aktywności prawie trzy razy tyle, to chyba naprawdę nie ma powodów do paniki czy pisania, że gra została okrojona.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...