Cyberpunk 2077 doczeka się pękatego, oficjalnego poradnika

1 minuta czytania

cyberpunk 2077,poradnik

CD Projekt RED przygotował prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów, którzy z rozrzewnieniem wspominają czasy pękatych wersji pudełkowych, zawierających wielostronicową instrukcję i ogromny poradnik do gry. “Cyberpunk 2077” doczeka się tego ostatniego, na dobrej jakości papierze, a także w twardej oprawie.

Książka oprócz typowych porad, analiz i kompleksowego opisu przejścia gry (które ma być “spoileroodporne”), otrzyma szereg innych smaczków. Od charakterystyki wszystkich przedmiotów i broni (wraz ze statystykami i wymaganiami do ich odblokowania), poprzez wysokiej rozdzielczości mapy (zawierające m.in. rozlokowanie rzeczy kolekcjonerskich), a skończywszy na przepięknych grafikach koncepcyjnych przygotowanych przez twórców. To najzwyczajniej w świecie pięknie wykonana encyklopedia, która zawiera 368 stron intuicyjne poukładanych i objaśnionych informacji na temat produkcji.

Brzmi pięknie? Za dobre trzeba jednak zapłacić – w tym wypadku około 100 złotych. Czy warto przeznaczyć swoje ciężko zarobione pieniądze na takie cudo, oceńcie sami. Księga trafi do rąk wszystkich zainteresowanych 17 września.

Źródło: muve.pl

Komentarze

1
·
Kupisz, by potem wyszły dodatki a na końcu ulepszona, poprawiona i kompletna wersja poradnika z opisem wszystkich DLC za... około 100 złotych.
0
·
W dzisiejszych czasach to tylko ciekawostka adresowana do fanów. Ciężko jednak zostać fanem Cyberpunk 2077, jeśli on jeszcze nie wyszedł.

Porady do gry będą w internecie w przeciągu 2 dni od premiery na yotutube, pewnie dziesięć razy dokładniejsze i nieraz ocierające się o exploitowanie mechanik rozgrywki.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...