Prezentacja nowej frakcji stworzonej z myślą o Cyberpunk 2077

1 minuta czytania

CD Projekt RED powoli odpala karuzelę marketingową przed wrześniową premierą “Cyberpunk 2077”. Jak doskonale wiemy twórca uniwersum, Mike Pondsmith, dał naszym rodakom dużo swobody w kwestii rozwoju świata, który poznaliśmy za pośrednictwem papierowego pierwowzoru, przy okazji zapewniając, że wszystkie wprowadzone świeżynki są przemyślane i podchodzą do sprawy z dużym respektem. Czy tak jest w istocie? Przekonamy się pewnie niedługo. W ramach przystawki developerzy zaprezentowali nową frakcję, która dołączy do wrzącego tygla gangów nieprzyjaznego Night City.

the mox,cyberpunk 2077

Tym ugrupowaniem jest “The Mox”, które skupia się na ochronie osób działających w seksbiznesie oraz świadczących usługi seksualne.

Po śmierci Elizabeth “Lizzie” Borden w 2076, na jej cześć powstał gang The Mox. Była prostytutka i właścicielka klubu ze striptizem znana była z tego, że zawsze traktowała swoich pracowników uczciwie i broniła ich przed brutalnymi klientami. Członkowie The Mox postanowili wypełnić lukę, którą po sobie zostawiła — jak sami o sobie mówią, istnieją po to, by chronić "kobiety i mężczyzn pracujących" przed wyzyskiem i przemocą.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...