Cyberpunk 2077 – oficjalnie potwierdzono tryb wieloosobowy!

1 minuta czytania

Studio CD Projekt RED postanowiło uchylić rąbka tajemnicy odnośnie działań, jakie planowane są po wielkiej premierze "Cyberpunk 2077". Co by tutaj dużo pisać, wygląda to teoretycznie analogicznie jak w przypadku "Wiedźmina 3". No... z jedną istotną zmianą.

cyberpunk 2077

Polacy powoli rozpisują kalendarz na 2020 rok i w celu utrzymywania zainteresowania produkcją kilka tygodni po wielkim debiucie, szykują serię darmowych DLC oraz "pozostałą zawartość dla pojedynczego gracza". Raczej chodzi tu o jakieś mniejsze urozmaicenia jak fryzury, elementy ubioru czy paczka pojedynczych misji niż grubszy pudełkowy dodatek. Szkoda, bo "Serca z Kamienia" czy "Krew i wino" były warte naprawdę każdego grosza, dobitnie pokazując konkurencji jak powinien wyglądać szacunek dla oddanego gracza. No, ale nie ma co narzekać, bo developerzy szykują dla nas coś ekstra.

Czyli co? Zespół zamierza wkroczyć na nieznane wody i postara się spełnić marzenia wielu fanów o dodaniu trybu wieloosobowego do swojej gry. Wcześniej byliśmy na etapie badań oraz czystych spekulacji, teraz mamy oficjalne 100% potwierdzenie, że taki tryb w "Cyberpunk 2077" się pojawi.

"Kiedy zakończymy ten etap [rozwijania rozgrywki dla pojedynczego gracza – przyp. red.], zaprosimy was do wieloosobowej zabawy.

Aż do teraz mówiliśmy jedynie, że tryb multi jest w fazie badań i spekulacji. W miarę jak zbliżamy się do premiery Cyberpunk 2077 w kwietniu 2020 roku, chcemy potwierdzić, że pracujemy nad trybem sieciowym" – zdradziło studio i aby umocnić to potwierdzenie, zamieściło pod nim ogłoszenie rekrutacyjne dedykowane specjalistom, którzy pragną dołożyć cegiełkę do stworzenia trybu dla wielu graczy.

Jak myślicie, ma to sens? To dobry pomysł, czy lepiej, aby zespół został przy rozwijaniu doświadczenia dla gracza singlowego?

Źródło: twitter.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...