Cyberpunk 2077 na E3 2019 – czego się spodziewać?

1 minuta czytania

CD Projekt RED nie może odpuścić tak ważnej imprezy jak targi E3, stąd nikogo nie dziwi, że ich najnowsze dzieło, czyli nadchodzący "Cyberpunk 2077", będzie udostępniony zarówno prasie, jak też w strefie publicznej. Wciąż bez dema, ale i tak warto czekać.

cyberpunk 2077

Zła wiadomość dla fanów tego tytułu jest taka, że to zbyt wcześnie, by w mniejszym lub większym gronie móc pochwalić się grywalnym demem, ale i tak gra zostanie pokazana na tegorocznych E3. Nie ma tu mowy o dotychczasowych materiałach, bowiem twórcy obiecują, że jeden z pracowników studia zaprezentuje nam fragment samej rozgrywki "Cyberpunka 2077".

Odpowiadający za kontakty ze społecznością Marcin Momot potwierdził tę informację, jednocześnie podkreślając, iż wcześniejsza informacja o możliwości zobaczenia gry w sferze publicznej wciąż pozostaje w mocy. Tym samym "Cyberpunk 2077" nie trafi tylko w chciwe ręce dziennikarzy i przedstawicieli branży.

cyberpunk 2077

Ciekawe, czy potwierdzą się wcześniejsze plotki, bowiem niepotwierdzone źródła twierdzą, iż już 9 czerwca poznamy datę premiery gry, sugerując tym samym, że prace nad "Cyberpunk 2077" są już na dość zaawansowanym poziomie. Ta cenna informacja miałaby pojawić się 9 czerwca o 22:00 czasu polskiego podczas konferencji Microsoftu.

Komentarze

0
·
"Wiemy, co Cyberpunk 2077 pokaże na E3 2019"

Ja bym dał inny tytuł tego newsa np.
Wiemy, co CD Projekt pokaże podczas prezentacji Cyberpunka na E3 2019

Co do premiery to stawiam pierwsza połowa przyszłego roku, to będzie coś czego jeszcze nie było wśród gier.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...