wampir_maskarada

Conan. Miecz barbarzyńcy: Kult Kogi Thuna - Conan. Miecz barbarzyńcy #1

Conan. Miecz barbarzyńcy: Kult Kogi Thuna
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Conan trafia na statek piratów. Kiedy ujawnia swoją siłę zaskoczonej załodze, dowiaduje się o nieznanym kulcie, którego ślady prowadzą na wybrzeże Stygii. Barbarzyńca będzie musiał użyć całej swojej siły i sprytu, żeby przedostać się przez zrujnowane miasto i zdobyć skarb strzeżony przez wyznawców Kogi Thuna. Dowodzi nimi czarnoksiężnik, który nie cofnie się przed niczym, by obronić swojego boga.

Autorem scenariusza jest Gerry Duggan („Deadpool”, „Uncanny Avengers”), a rysunki przygotował Ron Garney („Amazing Spider-Man”, „Daredevil”).

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Od polskiej premiery "Conana: Miasta złodziei" minęło sporo czasu. W tym roku Egmont powrócił do przygód Cymeryjczyka z przytupem – za sprawą "Ery Conana", "Conana Barbarzyńcy" i "Conana. Miecza barbarzyńcy". W pierwszym tomie ostatniej z wymienionych serii Conan trafia na piracki okręt, na którym ma grzecznie wyczekiwać dobicia do brzegu, gdzie zostanie sprzedany jako niewolnik. Nie potrzeba wielu stron, aby Cymeryjczyk wyswobodził się z nałożonych nań łańcuchów. Niedługo potem sprawy... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Conan. Miecz barbarzyńcy: Conan hazardzista
    #2 Conan. Miecz barbarzyńcy: Conan hazardzista
Wczytywanie...