[Teaser] "Bound by Flame" – Duncan kontra Mięsny Jeż

1 minuta czytania

Studio Spiders najwyraźniej mocno pozazdrościło BioWare uniwersum "Dragon Age" lub też chłopcom z Paryża nie spodobała się wizja świata Thedas, którą przyszło im zobaczyć w drugiej części. Taką konkluzję można wysnuć po obejrzeniu pierwszego teasera najnowszego dziecka twórców "Of Orcs and Men" oraz "Mars: War Logs" i nie są to wnioski wyssane z brudnego palucha właściciela szambiarki. Grupa najemników, która ograbiła chyba koszary Szarej Straży albo konsultuje się z tym samym stylistą, walczy z hordą obmierzłych pomiotów? Do tego pod przewodnictwem reinkarnacji Duncana. Ha, jest nawet demoniczo-smoczy wątek i bohater, który balansuje na krawędzi metamorfozy w Plugawca. Należy zaznaczyć, że to tylko wierzchołek góry lodowej.

bound by flame, teaser

Cóż, naśladownictwo jest najwyższą formą pochwały, a jak zrzynać, to tylko od najlepszych. Miejmy nadzieję, że "Bound by Flame", pomimo oczywistych zapożyczeń, doda do tych utartych konceptów coś od siebie.

Trzeba przyznać, że zajawka robi jednak dobre pierwsze wrażenie. Jeżeli ktoś gustuje w tego typu klimatach mrocznej fantastyki i oblizuje wargi na myśl o dekapitacji nieumarłego plugastwa, to powinien się poczuć jak u Pana Boga za piecem.

Komentarze

0
·
O ***** ale mnie TO:

Cytat

Duncan kontra Mięsny Jeż
W tytule przestraszyło (przypominając sobie )!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...