Blood Bowl: Legendary Edition

Ostatni według kolejności, ale nie w znaczeniu

Dodał: , · Komentarzy: 0
blood bowl, legendary edition

Dokonywane są już ostatnie cięcia na murawie, polerowanie piłek oraz czyszczenie trybun, gdyż pozostało tylko kilka dni do premierowego meczu Blood Bowl: Legendary Edition, który odbędzie się 28 października. Mnogość drużyn przerosła oczekiwania organizatorów. Wszyscy chcą wziąć udział w tym wielkim sportowym wydarzeniu, który zdecydowanie będzie legendarne.

Przypomnijmy, do zabawy dołączyły: Nieumarli, Wampiry, Nekromanci, Niziołki, Nurgle, Amazonki, Ogry i Pro Elfy, Nordowie, Khemri oraz gwiazdy dzisiejszego wieczoru – Wysokie Elfy.

Blood Bowl: Legendary Edition

Zmierzch w footballu i 30% zniżka

Dodał: , · Komentarzy: 0
blood bowl, legendary edition

Coś musi być w tym footballu skoro gromadzi aż tak liczną gawiedź na trybunach – Adrenalina? Pot? Rozgrywka? A może krew? Zdecydowanie to ostatnie jest motorem napędowym kolejnej drużyny, która pragnie zawładnąć murawą, po tym jak przejęła kontrolę nad literaturą fantasy, filmem dla młodzieży, serialami i ogólnie pojętą pop-kulturą. Mowa nie o kim innym, jak o Wampirach.

Blood Bowl: Legendary Edition

Odór zwycięstwa Władcy Much

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na trybunach i murawie robi się coraz większy tłum. Kilka dni temu ujawniono informacje dotyczące kolejnej grupy, która weźmie udział w zawodach Blood Bowl: Legendary EditionNekromanci. A już dziś kolejna drużyna zgłosiła się do zawodów.

Jeden z głównych bogów chaosu znany jako Władca Zarazy, Wielki Niszczyciel, Pan Plagi i Władca Much – Nurgle, wezwał swe pokraczne ohydztwa, by poprzez kolejne zwycięstwa wprowadzać coraz większy zamęt na świecie. Zawodnicy zwani Bestiami Nurgla są niezrównani, jeżeli chodzi o szybkie powalenie przeciwnika i zapewnienie, że długo nie wstanie z murawy.

Dodatkowo pojawiło się video prezentujące tytuł w dość ciekawy sposób.

Blood Bowl: Legendary Edition

Zazdrość o dumnych Khemritów doprowadziła na boisko również Nekromantów. Oni również zapragnęli wyciągnąć swoje kościste, obumarłe członki ku pucharowi Blood Bowl: Legendary Edition.

Dzięki nekromantycznej mocy martwe szczątki ponownie uzyskały szansę na powrót do życia, lecz tym razem napełnione zostały również wielką chęcią współzawodnictwa i żądzy krwi przeciwnika. Ich najlepsi zawodnicy – golemy z ciała oraz wilkołaki są śmiercionośnymi machinami ucieleśniającymi czystą psychopatyczną furię. Dzięki pazurom tych ostatnich żaden pancerz nie stanowi problemu.

Dodatkowo zezwolono fanom na wstęp do szatni zawodników tegorocznych rozgrywek, gdzie wierni kibice mogą poznać wady i zalety drużyn oraz rzucić okiem na ich kluczowych zawodników.

Blood Bowl: Legendary Edition

Zniszczyć wszystko!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zazwyczaj football kojarzy się z wielkimi osiłkami, których masa mięśni góruje nad murawą. W naszym świcie zwykle taka postawa jest przyczyną sukcesów w tej dziedzinie sportu, ale nie gdy w grę wchodzi puchar Blood Bowl: Legendary Edition, którego rozgrywki rozpoczną się pod koniec roku. Amazonki już pokazały, że nie liczy się rozmiar, ale również zwinność. Natomiast Khemrici udowadniają, że nawet bez tkanki mięśniowej jesteś w stanie sięgnąć po laur zwycięstwa.

Można o nich powiedzieć, że są doświadczonymi graczami, gdyż już 8000 lat temu biegali po boisku i rozwijali talenty w tej grze kontaktowej. Dzięki takim zawodnikom jak Blitz-ra czy Tomb Guardians są niezwykle potężni, chociaż wciąż wrażliwi na zmasowany atak. Pomimo wrodzonej regeneracji często mogą znajdować się na gorszej pozycji, ale to nie przeszkadza, by spełnić swój główny cel: Zniszczyć wszystko!

Poniżej prezentujemy kilku zawodników z drużyny w akcji.

Blood Bowl: Legendary Edition

Panie też wiedzą, czym jest football

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po kilku drużynach zdominowanych przez płeć męską, przyszła kolej na przedstawienie pań, które w dużej mierze mają szansę na puchar Blood Bowl: Legendary Edition.

Dzięki swojemu powabowi, Amazonki potrafią uniknąć poważnych starć i wyrwać piłkę z rąk przeciwnika. Są w stanie zdezorientować przeciwników nie tylko swoimi kształtami i kusymi strojami, ale również szybkością nóg. Posiadając nogi niczym łanie przebiegają całą murawę w o wiele krótszym czasie niż większość ociężałych od mięśni przeciwników.

Poniżej prezentujemy owe panie odziane skąpymi strojami w akcji.

Blood Bowl: Legendary Edition

Kolejne doniesienia z murawy. Tym razem do krwawej jadki na boisku dołączą Pro Elfy oraz Ogry.

Podobnie jak Leśne Elfy, nowe szpiczastouche są zwinne i szybkie, lecz o wiele bardziej wytrzymałe na bloki i brutalne ataki niż ich kuzyni. Dzięki ich wyspecjalizowanym zawodnikom, wiele razy wygrywały trudne starcia.

Drużyna Ogrów przedstawia charakterystyczny dla tej rasy sposób bycia – brutalna siła, szał krwi i żądza mordu. Nic nie jest w stanie powstrzymać rozwścieczonego Ogra będącego w amoku, nawet sam trener, więc miej się na baczności, bo trudno utrzymać ich w ryzach.

Walka o puchar Blood Bowl: Legendary Edition rozpocznie się już pod koniec tego roku. Zapowiada się iście krwawe widowisko. Poniżej prezentujemy kilka screenów prezentujących obie rasy na murawie oraz nowy stadion – okręt wojenny.

Blood Bowl: Legendary Edition

Lud Północy też lubi krwawe sporty

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ślad za niziołkami również Nordowie rozpoczęli przygotowania do sezonu Blood Bowl. Dzięki ich wspaniałomyślności już niedługo będziemy mogli rozpocząć krwawe potyczki na dalekiej północy. Chociaż Nordowie to dopiero nowicjusze na murawie, nie należy ich lekceważyć. Ci barczyści wojownicy również pragną zdobyć puchar Blood Bowl: Legendary Edition, a ich drużynę wspierają również białe, włochate Yeti! Wielu bukmacherów już uznało ich za zwycięzców, ceniąc brutalną siłę ponad wszystko, ale sędzia jeszcze nie użył gwizdka, a więc wszystko może jeszcze uleć zmianie.

Poniżej prezentujemy kilka screenów ukazujących ćwiczących ludzi północy.

Blood Bowl: Legendary Edition

Czas zażyć trochę ruchu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zapowiedziany w kwietniu sezon sportowy zapoczątkował długotrwałe treningi na murawie boiska, gdyż Blood Bowl to nie zabawa na szkolnym boisku, lecz prawdziwy krwawy sport. Nie dziwić powinien więc fakt, że każda drużyna próbuje wybudzić się z zimowej stagnacji i zaczyna propagować poranne rozgrzewki. Czas więc zrzucić sadełko i wziąć się do roboty – tyczy się to szczególnie niziołków, które lubią, aż zanadto, kaloryczne trunki i tłuste posiłki, a pierwsze mecze spod znaku Blood Bowl: Legendary Edition już pod koniec roku!

Poniżej prezentujemy screeny ukazujące przygotowania niziołków do pierwszych starć.

Blood Bowl: Legendary Edition

Wiosna zapowiada nowy sezon sportowy

Dodał: , · Komentarzy: 0
blood bowl, legendary edition

Ciekawa koncepcja sportu podjęta przez Cyanide Studio i urzeczywistniona w formie Blood Bowl doczekała się kontynuacji. Po wprowadzeniu mini-rozszerzenia w postaci nowej drużyny – Mrocznych Elfów, nadszedł czas na coś większego.

I tak pod koniec roku otrzymamy tytuł Blood Bowl: Legendary Edition, w którym do 8 grywalnych ras z podstawy dołączy aż 12 nowych drużyn, m.in. ogry, amazonki oraz nieumarli wyposażeni w pełni unikalne zdolności oraz taktyki. Do dyspozycji będzie kilka nowych stadionów w ciekawych środowiskach, od zaśnieżonych gór po stęchłe krypty. Co ciekawe, wprowadzona zostanie nowa opowieść, w której wcielimy się w trenera prowadzącego kilka drużyn, jednocześnie poznając historię Blood Bowl, świata i drużyn, które ścierają się w krwawych potyczkach.

Poniżej prezentujemy kilka screenów z nadchodzącej gry.

  • 1 strona
Wczytywanie...