Ostatni według kolejności, ale nie w znaczeniu

1 minuta czytania

blood bowl, legendary edition

Dokonywane są już ostatnie cięcia na murawie, polerowanie piłek oraz czyszczenie trybun, gdyż pozostało tylko kilka dni do premierowego meczu Blood Bowl: Legendary Edition, który odbędzie się 28 października. Mnogość drużyn przerosła oczekiwania organizatorów. Wszyscy chcą wziąć udział w tym wielkim sportowym wydarzeniu, który zdecydowanie będzie legendarne.

Przypomnijmy, do zabawy dołączyły: Nieumarli, Wampiry, Nekromanci, Niziołki, Nurgle, Amazonki, Ogry i Pro Elfy, Nordowie, Khemri oraz gwiazdy dzisiejszego wieczoru – Wysokie Elfy.

Chociaż dotarli na zapisy w ostatniej minucie, to jednak warci są większej uwagi. Pomimo wrodzonej arogancji i lekkiego snobizmu, cechują się ogromną zwinnością i świetnie pełnią rolę zarówno na linii obrony, jak i podających czy biegaczy. Posiadają również o wiele lepszy ekwipunek od swych współbraci, lecz ich wadą jest mała ilość zawodników mogących zmierzyć się z ogromnymi Ogrami.

Tak więc nie ma na co czekać. Już najwyższy czas przywdziać ochraniacze, kaski, założyć wygodne buty i rozgrzewać mięśnie, bo przyszedł czas na Blood Bowl: Legendary Edition!

blood bowl, legendary editionblood bowl, legendary edition
blood bowl, legendary editionblood bowl, legendary edition
blood bowl, legendary editionblood bowl, legendary edition

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...