dziki_lad

Blackguards w Steam Early Access w przyszłym tygodniu

1 minuta czytania

Blackguards pojawi się dopiero w przyszłym roku, lecz twórcy zdecydowali się wcześniej udostępnić w miarę gotową wersję gry w Steam Early Access. W ten sposób już 7 listopada będziemy mogli sprawdzić, jak prezentuje się produkcja debiutującego w gatunku cRPG Daedalic Entertainment.

blackguards

Producenci tłumaczą, że przesunięcie premiery wyjdzie "Blackguards" na dobre – w dodatkowym czasie dopracowują grafikę, dodadzą nowe funkcje oraz doszlifują elementy, wymagające wprowadzenia poprawek czy ulepszeń. Jednak aby dłużej nie czekać, gra pojawi się w Steam Early Access 7 listopada w miarę pełnej wersji. Nie oznacza to jednak, że od razu zadebiutuje jej całość – na początku dostępny będzie tylko jeden rozdział, reszta będzie się pojawiała w kolejnych tygodniach. Łącznie historia ma liczyć pięć długich rozdziałów, składających się na 40 godzin zabawy.

blackguards

Oficjalna premiera pełnej wersji nastąpi zaś w styczniu 2014 roku. Myślę, że puszczanie jeszcze nieskończonego produktu, ale sprawnie działającego, to dobry pomysł. Niecierpliwi będą mogli wcześniej zagrać, a cierpliwsi będą mogli zapoznać się z pierwszymi opiniami, które zadecydują o kupieniu gry w dniu premiery. "Blackguards" jest o tyle ciekawym cRPG-iem, że wcielamy się w nim w mordercę, stojącego na czele nie mniej gorszych towarzyszy – złodziei, oszustów i łotrów. To właśnie drużynie złoczyńców spod ziemnej gwiazdy przyjdzie uratować świat Aventurii, gdzie rozgrywała się akcja "Drakensang".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...