posiadlosc

Gry Telltale znikną z oferty GOG.com

1 minuta czytania

Upadek Telltale Games to jeden z głośniejszych newsów zeszłego roku, stąd nie dziwi, że gry tego studia czeka nieciekawa przyszłość. Przedstawiciel platformy GOG.com poinformował, że wkrótce dostępne jeszcze produkcje znikną z oferty sklepu.

telltale

Praktycznie wszystkie produkcje studia Telltale na chwile obecną są dostępne w sprzedaży, jednak po upadku studia pojawiło się dużo promocji, dzięki którym mogliśmy powiększyć swoją biblioteczkę. Jeśli planowaliśmy zakupy na platformie GOG.com, to lepiej się pospieszyć, bo za parę dni wszystkie dostępne do tej pory pozycje zostaną wycofane ze sprzedaży.

Ta wiadomość pochodzi wprost od pracownika GOG-a i obejmuje następujące tytuły: "The Wolf Among Us", "Marvel’s Guardians of the Galaxy", "Hector: Badge of Carnage", seria "The Batman" (pierwszy sezon oraz The Enemy Within"), seria "Sam & Max", seria "Puzzle Agent", "Tales from the Borderlands" oraz "Strong Bad’s Cool Game for Attractive People".

telltale

Jeśli któryś jest na waszej liście życzeń, to pamiętajcie, że gry będą dostępne w sprzedaży do 27 maja do godziny 12:00. Nowi i dotychczasowi nabywcy mogą spać spokojnie, bowiem żadna z wymienionych gier nie zostanie usunięta z waszej biblioteki gier i będziemy mogli bawić się dalej.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...