Batman: Rozbite Miasto i inne Opowieści

Batman: Rozbite Miasto i inne Opowieści
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Album zawierający wszystkie opowieści o Batmanie, które wspólnie stworzyli dwaj sławni laureaci Nagrody Eisnera – scenarzysta Brian Azzarello (100 naboi, Joker, Luthor) i rysownik Eduardo Risso (100 naboi, Logan).

Gotham to miasto równie niebezpieczne jak potwory i szaleńcy, którzy w nim działają. Mroczny Rycerz, ścigając mordercę, trafia na ścieżkę prowadzącą do swych największych wrogów. Później poznamy alternatywną wersję historii, w której Nietoperzem jest podstarzały Thomas Wayne, ojciec Bruce’a. Następnie zobaczymy Batmana zajmującego się sprawą morderstwa miliardera. W końcu obrońca Gotham zajmie się badaniem umysłu szaleńca, aby odnaleźć prawdziwą naturę mocy – czyli władzy nad życiem i śmiercią.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Azzarello i Risso nie dają o sobie zapomnieć, czego najlepszym dowodem jest ostatnio wydana "Księżycówka". Mocne kryminały to ich specjalność, a że panowie cieszą się dużą popularnością wśród czytelników, to nic dziwnego, że Egmont zdecydował się zebrać wszystkie historie o Batmanie stworzone przez ten duet. Większość albumu zajmuje "Rozbite miasto", pierwotnie podzielone na kilka części. Założenie fabularne jest proste – Batman próbuje wyjaśnić morderstwo i znaleźć niejakiego Angela... czytaj dalej...

Wczytywanie...