dziki_lad

[Targi E3] Batman: Arkham Knight – Nowy gameplay z Batmobilem

1 minuta czytania

Batman: Arkham Knight ma być powrotem do dawnej świetności Mrocznego Rycerza, który w ostatniej odsłonie serii – "Arkham Origins" – został różnie przyjęty przez krytyków i graczy. Jednakże większość opinii sprowadzała się do tego, że jest gorzej niż w poprzednich częściach. Winę za to obarczono zmianą studia na Warner Bros Montreal. Dlatego z entuzjazmem przyjęto wieść, że do sterów powraca Rocksteady.

batman: arkham knight

Na targach E3 zaprezentowano graczom nowy gameplay prezentujący Batmana w akcji. W ciągu pięciu minut pokazano szybowanie po mieście Gotham bogatego w dodające animuszu szczegóły, walkę oraz to, na co szczególnie czekali fani serii – jazdę Batmobilem.

Co najważniejsze, pojazd widzimy w trakcie prowadzenia dwóch różnych działań. Na początku można zobaczyć samą jazdę Batmobilem przez ulice Gotham, później jednak obserwujemy go, gdy niszczy wrogie czołgi za pomocą działek. Materiał prezentuje się naprawdę świetnie i z pewnością narobi Wam jeszcze więcej smaku na Arkham Knight.

Dla przypomnienia – produkcja Rocksteady początkowo miała ukazać się w bieżącym roku. Twórcy podjęli jednak decyzję o przesunięciu premiery na 2015, tłumacząc, że stworzenie czegoś niesamowitego wymaga czasu. Doszlifowanie produkcji kosztem kilku miesięcy jest więc całkiem zrozumiałe. Gra pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...