bitwa_blizniakow
Batman: Arkham Knight

Muszę przyznać się do tego, że "Arkham Knight" to jedyna gra w serii, w której nie ukończyłem wszystkich dostępnych aktywności. Zmęczony tym tytułem, odłożyłem go na później i wiadomość o kolejnej części przyjąłem dość chłodno. Nie ma jednak nic straconego, więc pewnie będę miał czas powrócić do Gotham, bowiem kolejna odsłona cyklu "Arkham" będzie tworzona od podstaw.

arkham knight,batman,wb montreal

Pierwsze doniesienia mówiły o tym, iż główną rolę przejmie syn Bruce'a, czyli Damian Wayne. To oznaczałoby budowanie całej historii niemal od początku, chociaż w świecie po zakończeniu tyranii Stracha na Wróble. Decyzja wielce ryzykowna, bowiem dla wielu Batman i Bruce Wayne to para nierozłączna i oddanie peleryny w obce ręce to wręcz herezja granicząca z głupotą. Wszystko wskazuje jednak na to, że wydawca postanowił zagrać bezpiecznie i przywróci strój jego prawowitemu właścicielowi.

Batman: Arkham Knight

Pierwszy z "Pakietów fabularnych" możemy otrzymać zamawiając grę w przedsprzedaży, jednak jeśli taka możliwość przepadła, to nic nie stoi na przeszkodzie, by ten dodatek dokupić w formie DLC lub zainstalować jako część Przepustki Sezonowej. Zgodnie z tytułem, wcielimy się w rolę pomocnicy Jokera, Harley Quinn, która wyrusza na komisariat w Blüdhaven, by uratować Trujący Bluszcz przed przewiezieniem do więzienia Blackgate.

arkham knight, harley quinn

Fabuła tego pakietu rozgrywa się przed wydarzeniami z głównej kampanii, lecz po zakończeniu wydarzeń z "Arkham City", co sprawia, że dawna pani psycholog jest jeszcze bardziej niestabilna i niebezpieczna niż wcześniej.

Czytaj dalej...

Batman: Arkham Knight

"Sprawa rodzinna" to jeden z Epizodów Arkham, czyli osobnych scenariuszy, w których wcielamy się w inną postać niż mroczny mściciel Bruce Wayne. Tym razem przyjdzie nam wodzić wzrokiem po kształtnej... pelerynie samej Barbary Gordon, lepiej znanej jako Batgirl. Niejaki Joker porwał jej ojca, więc nic dziwnego, że protegowana obrońcy Gotham rusza na ratunek do Parku Rozrywki Seagate. W tej walce nie będzie sama, bowiem pomagać nam będzie także Robin.

batman

Czytaj dalej...

Batman: Arkham Knight

Nadchodzi Season of Infamy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak informuje studio Rocksteady, już jutro (22 grudnia) ukaże się kolejne DLC do gry "Batman: Arkham Knight" pt. "Season of Infamy". Dodatek wchodzi oczywiście w skład Przepustki Sezonowej do gry, ale można go również zakupić jako oddzielny byt. Więcej o rozszerzeniu, a także jedenasty odcinek "Batman: Arkham Insider", czyli serii filmów z fragmentami rozgrywki z dodatku, znajdziecie w rozwinięciu newsa.

season of infamy
Batman: Arkham Knight

Arkham Knight nareszcie działa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejna aktualizacja do gry "Batman: Arkham Knight" jest już dostępna i – jak się okazuje – nareszcie w znacznym stopniu poprawia ona płynność i stabilność produkcji. Deweloperzy skupili się tym razem na lepszym wykorzystaniu pamięci VRAM, a także dodali do tytułu wsparcie dla pakietów DLC wydanych w listopadzie bieżącego roku.

arkham knight

Jak wynika z komentarzy zamieszczonych na platformie Steam, najnowszy Batman wreszcie zmierza ku dobremu.

Batman: Arkham Knight

Od kilku dni PC-towa wersja gry "Batman: Arkham Knight" jest w sprzedaży – czekaliśmy na nią od czerwca bieżącego roku, kiedy to komputerowy port okazała się jedną wielką paczką błędów. I wydawałoby się, że Warner Bros. uporał się już z problemem, ale okazuje się, że produkcja nadal sprawia wielu graczom kłopoty.

batman

W związku z tym wydawca nowej odsłony "Batmana" zdecydował się na kolejny ruch.

Batman: Arkham Knight

Warner Bros. rozdaje Batmany

Dodał: , · Komentarzy: 2

Do sprzedaży powróciła już, mająca swego czasu wiele problemów i błędów, gra "Batman: Arkham Knight". Tym razem w wersji udoskonalonej i naprawionej. Firma Warner Bros. zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jej reputacja została mocno nadszarpnięta i chce zrekompensować graczom nieporozumienie związane z najnowszym "Batmanem".

arkham knight
Batman: Arkham Knight

Arkham Knight wraca do sprzedaży

Dodał: , · Komentarzy: 3

Firma Warner Bros. i studio Rocksteady poinformowały, że naprawiana od wielu miesięcy, pecetowa wersja gry "Batman: Arkham Knight" nareszcie została w pełni naprawiona i powróci na półki sklepowe już 28 października bieżącego roku. Wszyscy, którzy kupili tytuł we wcześniejszym rzucie, będą mogli oczywiście zaktualizować swoją wersję gry do najnowszej za pomocą specjalnej łatki.

arkham knight
Batman: Arkham Knight

Przedstawiciel firmy Warner Bros. poinformowali, że pecetowa wersja gry "Batman: Arkham Knight" najprawdopodobniej ukaże się pod koniec tego miesiąca. Twórcy mają nadzieje, że do tego czasu uda im się doprowadzić to wydanie do stanu, który pozwoli graczom na bezstresową zabawę.

batman: arkham knight

Przy okazji warto dodać, że "Batman: Arkham Knight" na PC będzie kompatybilny ze wszystkimi dodatkami DLC, które ukazały się do tej pory.

Wczytywanie...