Arkham Knight ostatnią przygodą Rocksteady z Batmanem

1 minuta czytania

Ostatnio jesteśmy wręcz zasypywani kolejnymi informacjami na temat wieńczącej cykl Rocksteady gry Batman: Arkham Knight. Tym razem wiadomo już, że studio pożegna się tym tytułem z mścicielem Gotham.

batman akrham knight

Dax Ginn z działu marketingu wyjaśnił, iż decyzja o zamknięciu całego cyklu i rezygnacji z produkcji kolejnych części była wynikiem porozumienia, do którego Rocksteady doszło razem z WB oraz DC Comics. Przedstawiciel studia podkreśla, iż pojawienie się Batmobilu to zwieńczenie rozwoju serii, która miała mieć swój początek i koniec, tworząc spójną całość.

Grinn żartuje nawet, iż od pewnego czasu marzy o tym, by zamknąć studio, kończąc swoją przygodę z wirtualną rozgrywką z pozycji gwiazd rocka, odchodzących na fali sukcesu.

batman akrham knight

Decyzja ta może rozczarować fanów, jednak Rocksteady zdaje się porzucać znaną markę dla nowego tytułu, niekoniecznie oderwanego tak mocno od przygód Batmana. Miast produkować tasiemcową serię, będzie można zabrać się za zupełnie nowy projekt. Kto wie, może uniwersum DC ujrzymy ponownie, jednak tym razem latać będziemy w pelerynie zupełnie innego koloru?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...