"The Banner Saga" i tajniki systemu walki

1 minuta czytania

Kolejny odcinek przewodnika po świecie "The Banner Saga" skupia się na jednej z trzech grzesznych przyjemności, które kocha każdy Wiking. Jak łatwo można wywnioskować, w krainie opuszczonej przez bogów, potyczki do ostatniej kropli krwi będą stanowić chleb powszedni. Jednak szał berserka na niewiele zda się w systemie turowym, gdzie o wygranej decyduje wszak instynkt stratega oraz zimna kalkulacja.

the banner saga

Siła naszych chorągwi zostanie sprawdzona w dwóch rodzajach starć. Podczas bitew wystawimy na pole walki maksymalnie sześciu herosów, charakteryzujących się różnorakimi atutami, którzy będą walczyć o honor sztandaru. Natomiast w przypadku wojen, jako naczelni dowódcy, zostaniemy postawieni przed dokonaniem kluczowych wyborów, decydujących o ostatecznym wyniku starcia. Może nie brzmi to zbyt skomplikowanie, lecz doświadczenie z tego typu gier podpowiada, iż każdy ruch będzie wymagać rozwagi, gdyż wiąże się on z określonymi, często bolesnymi konsekwencjami, wpływającymi na trudność rozgrywki.

Komentarze

0
·
Nawet nieźle się zapowaida. Dobrze, że zrezygnowano z całkowitego 3D, bo zaczęło mnie to nudzić, a przynajmniej mój laptop to pociągnie.
0
·
Wiadomo już coś czy wyjdzie wersja pudełkowa i czy wydadzą ją u nas??
0
·

Cytat

Wiadomo już coś czy wyjdzie wersja pudełkowa i czy wydadzą ją u nas??


Nie ma planów w najbliższej przyszłości, niestety. Wydaję mi się jednak, że jeżeli tytuł zostanie przyjęty naprawdę ciepło i sprzeda się nieźle, to znajdą się chętni na sprowadzenie tego kąska do naszego kraju w pudełkowej wersji. Patrz "The Incredible Adventures of Van Helsing" (który pojawił się w serii "Gamebook" CD Projektu) oraz "The Walking Dead" (dystrybuuje Techland).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...