Trwa zbiórka na The Banner Saga 3

1 minuta czytania

„The Banner Saga” to smakowite połączenie cRPG i strategii turowej, które zyskało spore uznanie wśród krytyki, jak i zwykłych graczy. Szczególnie w naszym kraju – w końcu to niesamowicie aktywna społeczność polskich zapaleńców doprowadziła do tego, że obie części tytułu można zagrać w kinowej, profesjonalnej wersji językowej. Unikalna szata graficzna, zjawiskowa ścieżka dźwiękowa, intrygujący nordycki klimat z pogranicza mitów oraz legend, a także interesujące założenia doprowadziły do tego, że w światku komputerowych gier fabularnych seria jest znana oraz ceniona.

the banner saga 3

Nie dziwi więc zatem, że twórcy ujawnili, iż pracują obecnie nad trzecią częścią gry, która ma być zwieńczeniem całej historii. Developerzy kolejny raz wykorzystują do promocji serwis Kickstarter, gdzie proszą graczy o fundusze – konkretnie 200 tysięcy dolarów. Stoic to nadal siedmioosobowy zespół i kilku „wolnych strzelców” rozstrzelonych po całym świecie, więc aby zachować swoją niezależność potrzebują dodatkowych pieniędzy, które przeznaczą na niezbędne ulepszenia oraz dodatkowy czas na doszlifowanie wszystkich detali.

To co? Pomożecie?

Data premiery, nawet potencjalna, nie jest póki co znana.

Komentarze

0
·
Ooo tak, to jedna z lepszych growych wieści ostatniego czasu jak dla mnie. Zwłaszcza, że w tym momencie jestem w trakcie Banner sagi 2

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...