dziki_lad

David Gaider dołączył do Beamdog

1 minuta czytania

David Gaider, główny scenarzysta "Dragon Age", niedawno opuścił BioWare, ponieważ jak powiedział "pora na nowe wzywania". Tym wyzwaniem okazuje się być... stanowisko dyrektora kreatywnego Beamdog.

david gaider

"Na początku zaproponowaliśmy mu pozycję starszego scenarzysty, jednak kiedy David skontaktował się z Trentem w sprawie pozycji, ulepszyliśmy jego rolę." – Pisze Beamdog. – "David jest dobrze znany ze swojej pracy przy "Baldur’s Gate II", "Star Wars: Knights of the Old Republic" i "Dragon Age: Początek". Wniesie również 17 lat doświadczenia do naszego małego zespołu. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi ze współpracy z nim". Czy David Gaider będzie zatem współtworzyć "Baldur's Gate: Siege of Dragonspear"?

Wątpliwe, ponieważ Trent Oster już na początku grudnia 2015 mówił, że gra jest praktycznie skończona. Zatem wpływ Gaidera na nią będzie raczej znikomy. Możemy się jednak domyślać, że kolejne odsłony serii stają się dużo bardziej prawdopodobne.

Źródło: blog.beamdog.com

Komentarze

0
·
Myślicie że gry beamdog za jego sprawą będą dużo lepsze?
0
·
Tak naprawdę dopiero teraz dowiemy się, jak z dużymi cRPG Beamdog sobie radzi Ale ja wyczuwam tu przymiarki do BG III. Tylko czy to dobrze?
0
·
Oh, na pewno będzie cała masa sceptyków. Ja bym nie miała nic przeciwko temu, żeby cRPGi wróciły do łask i zaczęły wpływać na rozbudowanie fabuł innych gatunków gier, a nie tylko na obecność craftingu i "rozwoju postaci"

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...