Trzecie Wrota Baldura także w wersji pudełkowej

1 minuta czytania

baldur's gate 3

Studio Larian postanowiło ucieszyć tych, którzy nadal lubią stawiać na półkach pudełka z ulubionymi grami. Zdecydowano się w ten sposób uhonorować "Baldur's Gate III", dzięki czemu trzecia odsłona, wzorem poprzedniczek, otrzyma fizyczne wydanie w formie dużego pudła wypełnionego zarówno płytami z grą, jak też dodatkami. Nie ma co marzyć o powrocie "kolekcjonerki", ale taka decyzja zwiastuje szybką premierę wersji przeznaczonej na konsole.

Fizyczne wydanie BG3 będzie obejmowało posiadaczy PC, PS5 i XSX, zaś jego premierę zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku, czyli po tym, jak to chwalone RPG rozgości się na konsolach Microsoftu. Za tę przyjemność przyjdzie nam zapłacić niemal 80 euro (bez względu na platformę), co daje nam niemal równe 350 PLN. Co takiego znajdzie się w środku?

baldur's gate 3

Nie ma mowy o żadnej figurce, stąd też pierwsze skrzypce gra tu duże, ozdobne pudło. Poza tym możemy liczyć na mapę świata, naklejki, ścieżkę dźwiękową, pocztówkę i dwie naszywki. Nie zapominamy oczywiście o płytach z grą (jedną, dwoma lub trzema – w zależności od wersji), choć w przypadku PC nadal będzie wymagany klucz aktywacyjny.

Poza tym pojawił się mały zestaw poprawek, czyli hotfix z numerkiem "11". Zmiany dotyczą zarówno romansów, jak też samej gry. Pełną listę znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

1
·
Wygląda zacnie
W sumie naszywki śmieszne
1
·
W porównaniu z dzisiejszymi, już samo fizyczne wydanie staje się kolekcjonerką. Dodatkowo to wcale nie jest ubogie.
0
·
nice.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...