Patch numer osiem coraz bliżej

1 minuta czytania

baldur's gate 3

Niemal dwa miesiące minęły od ostatniej poprawki do "Baldur's Gate 3", stąd też belgijskie studio Larian postanowiło przygotować nas na kolejny patch. Dzisiaj nie dowiemy się, jakie nowe elementy znajdą się w grze lub też co zostanie przebudowane, ale twórcy uspokajają i przypominają o krokach, jakie powinni podjąć posiadacze dotychczasowej wersji w sytuacji, gdy chcą dokończyć swoją przygodę,

Prezentację nowej zawartości będziemy mogli zobaczyć podczas "Panel from Hell", który w momencie pisania tego newsa rozpocznie się za niemal pięć dni, czyli 7 lipca. Ujawniono jednak, że Patch 8 będzie ważył, bagatela, 40 GB, przez co cała gra zabierze niemal 104 GB wolnej przestrzeni na naszym twardym dysku.

Na niemiłą niespodziankę natkną się ci, którzy zabawę we Wczesnym Dostępie poprzestali na poprawce numer pięć lub wcześniejszych, bowiem po 7 lipca 2022r. będzie można pobrać jedynie dwie ostatnie "łatki". Tym samym Larian Studios przestanie wspierać wcześniejsze wersje gry, skupiając się wyłącznie na kolejnych aktualizacjach.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...