posiadlosc

Ponad półtorej godziny rozgrywki z Baldur's Gate 3

1 minuta czytania

Już niedługo będziemy mogli poczuć na własnej skórze, czy powrót na stare nostalgiczne śmieci Wybrzeża Mieczy i kontynuacja kultowej serii sprzed lat trzyma odpowiedni poziom. Poprzeczka jest zawieszona wysoko i studio Larian zna stawkę tej rozgrywki. W lekko ponad półtora godzinnej prezentacji gry, Swen Vincke stara się przekonać wszystkich niezdecydowanych i sceptycznych miłośników serii, że choć nowa część jest trochę inna, to będziemy się bawić przy niej równie wyśmienicie.

baldur's gate 3

Czy jest w tym przekonujący? Oceńcie sami.

Prezentacja ponownie skupia się na eksploracji świata, walce oraz niuansach fabularnych. Dowiedzieliśmy się, że pomoc w naszym problemie z larwą zaaplikowaną przez Łupieżce Umysłu zaoferują demoniczne siły. Dodatkowo wspomniano trochę o systemie inicjatywy, a także dynamicznym przechodzeniu do turowego systemu walki.

Komentarze

0
·
Nie mam żadnych wątpliwości, że gra będzie wielkim hitem. Fani Baldura kupią tą grę właśnie za tytułowe miasto, a fani Divinity za to, że to Larian tworzy tą grę. Hmm, w sumie dość często to te same osoby... . Mnie przekonywać do zakupu nie trzeba, Jednak ile baldura pozostało w baldurze to się dowiem po premierze.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...