droga_szamana_zamek_widmo

Pierwsze informacje na temat Baldur's Gate 3 w przyszłym tygodniu

1 minuta czytania

Legendarna seria “Baldur’s Gate” po latach nieobecności i melancholijnego wspomniana przy kominku przy kufelku piwa, powoli wraca na salony. Na zeszłorocznych targach E3 dowiedzieliśmy się, że studio Larian, ojcowie słusznie chwalonej marki “Divinity”, biorą się za pełnoprawną kontynuację kultowej sagi. Jednak oprócz enigmatycznego teasera z łupieżcami umysłu w roli głównej, nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych informacji.

baldur's gate 3

To się jednak zmieni już 27 lutego, obiecują Belgowie. Otóż na targach PAX East zamierzają uchylić rąbka tajemnicy odnośnie właśnie tego, mocno wyczekiwanego projektu. Zarzekają, że odpowiedzą na sporą część nurtujących pytań – między innymi dlaczego nabierali wody w usta przez ostatnie miesiące – a także zaprezentują gameplay i mechanikę, na której będzie opierać się gra.

W celu dalszego podgrzania atmosfery przed tym wydarzeniem, twórcy wypuścili krótką zajawkę zapowiadającą prezentację. W skrócie – technologia motion-capture, epickie kawałki wykonane przez orkiestrę, podróże w celu szukania inspiracji oraz… smok.

Jest na co czekać?

Komentarze

0
·
Na rozczarowanie.
0
·
Tylko dlatego, że jest 90% szans na to, że nie dorówna legendzie, nie znaczy, iż należy to od razu skreślić. Zobaczmy co przygotowali zanim zaczniemy szykować widły i pochodnie.
0
·
Powtórzę to co pisałem już wcześniej. To będzie dobra gra, choć niekoniecznie musi to być dobry baldur .
0
·
Malkontenctwo komentujących na tym portalu przekroczyło już niestety wszelkie granice...

Dodaj komentarz

Wczytywanie...