Assassins Creed: Ostatni potomkowie – premiera 9 listopada

1 minuta czytania

Informacja prasowa

assassins creed: ostatni potomkowie

Twoja przyszłość zapisana jest w przyszłości.

Pierwsza powieść z nowej serii w uniwersum "Assassins Creed: Ostatni potomkowie" już 9 listopada w polskich księgarniach.

"Ostatni potomkowie" to owoc współpracy Ubisoftu i wydawnictwa Scholastic. Jest to przygodowa powieść historyczna o grupie nastolatków uwikłanych w odwieczny spór między asasynami a templariuszami.

Zaciekawionych pozycją i pragnących już dziś zapoznać się z tą pozycją, zapraszamy pod ten adres, gdzie znajdziecie smakowity fragment powieści.

Odkąd ojciec Owena zmarł w więzieniu oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił, życie chłopca nie układa się jak trzeba. Owen zyskuje szansę przywrócenia ojcu dobrego imienia dzięki szkolnemu geekowi, który udostępnia mu Animusa – urządzenie pozwalające przenieść się do wspomnień genetycznych, zapisane we własnym DNA. Podczas symulacji Owen odkrywa istnienie Trójzębu Edenu – starożytnego artefaktu, znanego z legend. Odtąd asasyni i templariusze nie cofną się przed niczym, by zdobyć ten bezcenny przedmiot. Żeby wyjść z tego cało, chłopiec musi znaleźć go jako pierwszy.

Owen wraz z grupą przyjaciół przenoszą się do wspomnień zapisanych w ich własnych kodach genetycznych. Trafiają w sam środek nowojorskich protestów przeciw przymusowemu poborowi w 1863 roku, a następnie do imperium Azteków podbijanego przez Hernána Cortésa. Będą musieli się sprawdzić w tych bezwzględnych czasach, a ich doświadczenia z przeszłości wywrą ogromny wpływ na teraźniejszość.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...