droga_szamana_5
Assassin's Creed: Ostatni potomkowie

Informacja prasowa

Assassin’s Creed Last Descendants – Ostatni potomkowie

Już 5 lipca do księgarń trafi drugi tom trylogii Matthew J. Kirby’ego „Ostatni potomkowie” ze znanej i lubianej serii Assasin’s Creed. W poprzedniej części czytelnicy mogli poznać Owena, który niespodziewanie trafił w sam środek rozgrywki między asasynami a templariuszami.

Tom drugi zatytułowany „Grobowiec chana” przynosi nowe niezwykłe przygody Owena i jego przyjaciół – dokonali oni rzeczy niezwykłej, ale ostatecznie ponieśli porażkę. Kiedy odkryli, gdzie znajduje się pierwszy fragment starożytnego artefaktu – legendarnego Trójzębu Edenu – wydawało się, że mają go w garści. Poszukiwali go również członkowie Bractwa Asasynów i Zakonu Templariuszy, okazało się jednak, że ich wszystkich ubiegł jeszcze ktoś inny. Nić porozumienia między nastolatkami zaczęła się rwać – Owen wraz z przyjacielem Javierem wzięli stronę asasynów, pozostali zaś sprzymierzyli się z templariuszami. Lecz koniec to dopiero początek! Do odszukania wciąż pozostały dwa fragmenty artefaktu i obie grupy zrobią teraz wszystko, by nie powtórzyć swoich błędów. Podobno wnuk Czyngis-chana, Möngke-chan, został pochowany z jednym z fragmentów Trójzębu Edenu. Lecz jego grobowca jak dotąd nie odnaleziono...

Książka już w przedsprzedaży.

Assassin's Creed: Ostatni potomkowie

Informacja prasowa

assassins creed: ostatni potomkowie

Twoja przyszłość zapisana jest w przyszłości.

Pierwsza powieść z nowej serii w uniwersum "Assassins Creed: Ostatni potomkowie" już 9 listopada w polskich księgarniach.

"Ostatni potomkowie" to owoc współpracy Ubisoftu i wydawnictwa Scholastic. Jest to przygodowa powieść historyczna o grupie nastolatków uwikłanych w odwieczny spór między asasynami a templariuszami.

Zaciekawionych pozycją i pragnących już dziś zapoznać się z tą pozycją, zapraszamy pod ten adres, gdzie znajdziecie smakowity fragment powieści.

  • 1 strona
Wczytywanie...