Assassin's Creed: Odyssey - Dziedzictwo pierwszego ostrza

Nasz heros ponownie połączy siły z Dariuszem w ramach trzeciego i ostatniego epizodu DLC do "Odyssey", czyli części zatytułowanej "Rodowód". Dodatek pojawił się do wszystkich wersji gry dla tych, którzy wcześniej zaopatrzyli się w Przepustkę Sezonową.

assassin'c creed: odyssey,odyssey

"Rodowód" to trzecia, po "Ściganych" i "Mrocznym Dziedzictwie" część DLC "Legacy of the First Blade", w którym staniemy do ostatecznego starcia z Zakonem Starożytnych. Tym samym poznamy nieznane wcześniej wydarzenia, dzięki którym w ogóle doszło do powstania bractwa assasynów. Rzecz jasna poglądy protagonisty i Dariusza znów mogą się w pewnych kwestiach diametralnie różnić, ale to będzie koniec ich wspólnej wyprawy.

Assassin's Creed: Odyssey - Dziedzictwo pierwszego ostrza

Społeczność graczy potrafi skłonić twórców do zmian, o czym najlepiej świadczy zakończenie drugiego DLC do "Assassin's Creed: Odyssey". Niezadowoleni fani mogą odtrąbić zwycięstwo, bowiem Ubisoft zapowiada zmiany w końcówce fabuły.

kassandra,odyssey

Oczywiście możecie spodziewać się drobnych spoilerów, więc czytacie na własną odpowiedzialność. Jak już pewnie wiecie, pojawił się drugi epizod dodatku "Dziedzictwo pierwszego ostrza", czyli kolejny element fabuły w roli Kasandry lub Alexiosa. Niby wszystko dobrze, jednak twórcy chyba zapomnieli, że nasi bohaterowie, niczym tamtejsi Grecy, byli w kwestiach miłosnych niezwykle elastyczni. Nagle coś się zmieniło i podniósł się okrzyk niezadowolenia.

  • 1 strona
Wczytywanie...