Premiera ostatniego epizodu Legacy of the First Blade

1 minuta czytania

Nasz heros ponownie połączy siły z Dariuszem w ramach trzeciego i ostatniego epizodu DLC do "Odyssey", czyli części zatytułowanej "Rodowód". Dodatek pojawił się do wszystkich wersji gry dla tych, którzy wcześniej zaopatrzyli się w Przepustkę Sezonową.

assassin'c creed: odyssey,odyssey

"Rodowód" to trzecia, po "Ściganych" i "Mrocznym Dziedzictwie" część DLC "Legacy of the First Blade", w którym staniemy do ostatecznego starcia z Zakonem Starożytnych. Tym samym poznamy nieznane wcześniej wydarzenia, dzięki którym w ogóle doszło do powstania bractwa assasynów. Rzecz jasna poglądy protagonisty i Dariusza znów mogą się w pewnych kwestiach diametralnie różnić, ale to będzie koniec ich wspólnej wyprawy.

"Legacy of the First Blade" trafi do wszystkich nabywców zarówno samej gry, jak też Przepustki Sezonowej. Bez tej ostatniej nie ma możliwości samodzielnego kupienia tego DLC. Przypomnijmy, że wydawca planuje kolejne rozszerzenie, w którym odwiedzimy mityczną Atlantydę. Także i ta przygoda będzie nam udostępniana w ramach trzech epizodów, debiutujących w pewnych odstępach czasowych.

assassin'c creed: odyssey,odyssey

Sama gra dostała niedawno aktualizację, dzięki której podniesiono limit doświadczenia i udostępniono tryb Nowej Gry Plus. W ten sposób niemu możemy dalej cieszyć się zdobytym ekwipunkiem oraz umiejętnościami, jednak graczy najbardziej ucieszyła możliwość zmiany postaci na inną bez potrzeby rozpoczynania wszystkiego od samego początku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...