Nightwing w Arrow?

1 minuta czytania

Steven R. McQueen atakuje ponownie, raz jeszcze sprawdzając czujność fanów serialu Arrow. Tym razem umieszczone przez niego zdjęcie i podpis do niego sugeruje, że w trzecim sezonie możemy zobaczyć postać Nightwinga.

nightwing, arrow

Najnowszy sezon serialu stacji CW startuje dopiero w październiku, stąd aktor Steven McQueen postanowił nieco podgrzać atmosferę. Na łamach instagramu umieścił zdjęcie w towarzystwie Stephena Amella. Panowie postanowili wspólnie wybrać się na mecz hokejowej drużyny Los Angeles Kings. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie podpis, jaki umieszczono poniżej.

McQueen za towarzysza wyprawy wybrał sobie Stephena Amella, którego fani Pamiętników Wampirów doskonale znają jako brata głównej bohaterki. Sęk w tym, że pod wspomnianym wcześniej zdjęciem znalazł się dość zaskakujący podpis.

nightwing, arrow

Jak pewnie zauważyliście, pojawiło się tam słowo "nightwing". Co prawda fani od razu zaczęli spekulować odnośnie pojawienia się Amella w czarnym kostiumie z niebieskimi elementami, jednak wydaje się, że są to jedynie plotki lub najzwyklejszy w świecie żart, bowiem Amell jest zbyt mocno zajęty na planie zdjęciowym TVD.

Pozostaje zatem opcja występów gościnnych, o czym McQueen miał rozmawiać z twórcami serialu, czyli Gregiem Berlantim i Andrew Kreisbergiem. Premiera najnowszego sezonu w październiku tego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...