Finał Arrow zapowiedzią Green Lantern?

1 minuta czytania

Przed nami finałowy odcinek ósmego sezonu i zarazem koniec przygody z serialem "Arrow". Coś się kończy a coś pewnie zacznie, bowiem jednej z aktorów ujawnił, że zobaczymy zapowiedź nowej produkcji, w której pojawią się Zielone Latarnie.

green lantern

David Ramsey to aktor, który wciela się w rolę Johna Diggle. Twórcy serialu kilkukrotnie sugerowali, że być może jest to John Stewart, czyli członek Korpusu Zielonej Latarni. Brak potwierdzenia tej fanowskiej teorii może się zmienić po emisji finału ósmego sezonu serialu "Arrow", który co prawda ma przede wszystkim zamknąć całą historię, jednak Ramsey twierdzi, że pojawi się także wątek użytkowników pierścieni mocy.

Nie tylko dostaniemy odpowiedź na pytania dotyczące Zielonych Latarni, ale podobno szykuje się także coś, co uszczęśliwi fanów tej grupy bohaterów a zarazem ma to być coś, o czym dyskutowali od lat. Odpowiedź nasuwa się sama, bowiem Ramsey niemal dosłownie zdradził, że zobaczymy zapowiedź kolejnego serialu, czyli "Green Lantern".

green lantern

Nie jest on żadną tajemnicą, jednak jedna ze scen finału "Arrow" będzie nas wprowadzała do nowej produkcji, którą dla HBO Max przygotowuje Greg Berlanti, czyli producent Arrowverse. "Green Lantern" póki co nie ma wyznaczonej daty premiery, jednak wiemy, że akcja serialu ma się rozciągać na przestrzeni kilku dekad, zawierać wątki Zielonych Latarni na Ziemi oraz płynnie przechodzić w opowieść o głównym złoczyńcy z komiksów – Sinestro.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...