Korona z kości

Korona z kości coraz bliżej

Dodał: , · Komentarzy: 0
korona z kości

Nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka, już za moment do sprzedaży trafi pierwsze polskie wydanie "Korony z kości" amerykańskiej pisarski fantasy dla młodzieży Laury Sebastian. Na nieco ponad 530 stronach czeka nas opowieść o trzech księżniczkach, które od najmłodszych lat szkolone są w sztuce uwodzenia, podstępu i wszystkiego niezbędnego do tego, aby poślubiły władców sąsiednich krain i następnie przejęły je. A wszystko to w imię interesu przedsiębiorczej matki.

Diablo IV
diablo 4

Blizzard Entertainment może być zadowolony z wyników "Diablo IV", bowiem przez Sanktuarium przewinęło się już 10 milionów graczy, stając się najszybciej sprzedającą grą w historii studia. Dobre wieści szybko zeszły na dalszy plan w obliczu ostatniego patcha, który, jakby to delikatnie powiedzieć, wcale nie spodobał się graczom. Na studio spadły liczne gromy, zaś wydawca przyznał się do błędu.

Expeditions: Viking
expeditions viking

Jeśli fascynowały was komiksy z cyklu "Thorgal" bądź serial "Wikingowie" – zapraszamy na wycieczkę do domu, Drakkar zwany "Expeditions: Viking" już czeka – to nim popłyniemy w podróż po naszych najlepszych wspomnieniach.

"Expeditions: Viking" to dość udana mieszanka dwóch konwencji: rozgrywanych na heksagramie starć turowych i niezwykle klimatycznego RPG. Rozbudowanie aspektu fabularnego mocno mnie zaskoczyło, gdyż spodziewałem się bardziej tła, pretekstu do kolejnej serii potyczek, nie zaś potraktowania go jako pełnoprawnego komponentu rozgrywki.

Komiksy
batman,batman gargoyle of gotham

Fani najsławniejszego detektywa w Gotham z pewnością nie powinni przegapić premiery najnowszego tomu komiksu, w którym ich bohater będzie się musiał zmierzyć z rosnącą falą przestępczości w rodzinnym mieście. Mowa tutaj o "Batman: Gargoyle of Gotham", stanowiący część tegorocznej linii wydawniczej Dawn of DC. Z tej okazji wypuszczono specjalny zwiastun.

Cyberpunk 2077
phantom liberty,cyberpunk 2077

Choć V ma za sobą wiele przygód i nieprzyjemności, to część fanów i tak wypatruje jedynego rozszerzenia do gry, czyli "Widma Wolności". CD Projekt Red postanowiło podzielić się z nami zawartością Edycji Szpiegowskiej. Choć mowa o DLC, to czeka nas spory wydatek, niemal porównywalny z tym, co musieliśmy zapłacić przy okazji podstawowej kampanii. Wszystko prezentuje się całkiem nieźle, ale brak jednego elementu z pewnością boli.

Inne
snowbreak,snowbreak: contaiment zone

Dziś nastąpiło oficjalne otwarcie serwerów gry "Snowbreak: Containment Zone", czyli strzelanki z elementami RPG, w której będziemy musieli zmierzyć się z potężnymi Tytanami i przy okazji uratować świat. Wygląd postaci może nasuwać skojarzenia z pewną znaną grą i wygląda na to, że autorzy mocno wzorowali się na pewnej odzianej w czerń mścicielce, choć "Snowbreak" pomyślano przede wszystkim z myślą o drużynowych starciach.

The Elder Scrolls Online
elder scrolls online

Od dzisiaj za pośrednictwem platformy Epic możemy za darmo przypisać do swojego konta dwie nowe gry. Jedną z nich jest "The Elder Scrolls Online", czyli próba przeniesienia w realia MMO znanej serii gier od Bethesdy. Sęk jednak w tym, że rzeczony tytuł otrzymujemy jedynie w podstawowej wersji, a więc nie liczymy na otrzymanie żadnego z rozlicznych dodatków, jakimi przez lata obrósł ten tytuł.

Baldur's Gate III
baldur's gate 3

Studio Larian stara się zaostrzyć apetyt na nadchodzące coraz większymi krokami "Baldur's Gate III", stąd też nie dziwi wywiad, jaki jeden z pracowników studia udzielił serwisowi Kotaku. Tym razem chodzi o proces kreacji postaci, czyli element, który potrafi zająć mnóstwo czasu i dla niektórych jest wręcz wyznacznikiem tego, czy dany tytuł ma u nich jakiekolwiek szanse.

Neverwinter
demonweb pits,neverwinter

Szykuje się kolejna gratka dla miłośników drowów, Podmroku i wszystkiego, co związane z tym podziemnym światem. Po wizycie w pięknym Menzoberranzan, przyszła pora, aby miłośnicy sieciowego "Neverwinter" przenieśli się do Demonicznych Otchłani przy okazji dodatku "Demonweb Pits". Jak już pewnie część z was się domyśla, wcale nie czeka nas tam ciepłe powitanie ze strony samej Lolth oraz jej sług.

Guild Wars 2
guild wars 2

Jak co roku, ArenaNet zaprasza wszystkich miłośników "Guild Wars 2" do zabawy w ramach Festiwalu Czterech Wiatrów. Nie ma zmian w kwestii lokalizacji, bowiem wciąż będą to Crown Pavilion w Divinity's Reach oraz Labyrinthine Cliffs, lecz do kolejnego wysiłku ma nas skłonić nie tylko chęć dokończenia zaległych osiągnięć, ale także dostępny od tego roku nowy element wyposażenia w stylu Zephiryte.

Wczytywanie...