Galeria Szaleńca
galeria szaleńca

Sztuka jest jednym z najstarszych sposobów wyrażania siebie. Skoro tworzyć każdy może, to na przestrzeni dziejów powstały rozmaite dzieła, zarówno wspaniałe, jak i okropne. Jednak istnieje grupa, która wymyka się kategoryzacji. Przyczyną jest samo dzieło, czy też otaczające je legendy i tajemnice? Tak czy owak, stanowią enigmę nad którą nawet największe umysły mogą doznać pomieszania zmysłów. Budzą fascynację i prawdopodobnie właśnie to odczucie kierowało Edwardem Brooke-Hitching'iem, gdy tworzył swoją "Galerię Szaleńca".

The Legend of Heroes: Trails to Azure

Trails to Azure już w sklepach

Dodał: , · Komentarzy: 0
trails to azure już w sklepach

Tak jak nam to zapowiedziano, od 14 marca "The Legend of Heroes: Trails to Azure" jest już dostępne w sklepach internetowych. Wraz z tym może się rozpocząć szał zakupowy, nakręcany od kilku dni przez kolejne recenzje i materiały. Tak więc zerknijmy do sklepów i zobaczmy, co nam się proponuje.

System Shock 2

Mimo, że uwielbiam "System Shock 2" to muszę przyznać, że nie wszystkie mechaniki i elementy gameplay'u zostały tam perfekcyjnie zaimplementowane i przemyślane. Mała użyteczność broni ciężkich i energetycznych, całkowita bezużyteczność broni egzotycznych, brak synergii pomiędzy umiejętnościami naprawy i utrzymania listę można długo ciągnąć. Postanowił temu zaradzić użytkownik o nicku RoSoDude, który przez kilka ostatnich lat pracował nad modem mającym zmienić podstawowe elementy gry. Najnowsza wersja moda oznacza numerem 2.00 stała się właśnie dostępna.

system shock 2
Inne

"Tainted Grail: The Fall of Avalon" to adaptacja ufundowanej za pomocą Kickstartera gry planszowej "Tainted Grail: Upadek Avalonu", która już wcześniej otrzymała komputerową adaptację "Tainted Grail: Conquest" będącą połączeniem cRPGa, gry taktycznej i karcianki z budowaniem talii. Najnowsza adaptacja będzie za to... pierwszoosobową grą akcji z naciskiem na walkę w zwarciu. Z okazji wersji premiery gry w usłudze Early Access 30 marca bieżącego roku twórcy postanowili udostępnić demo pozwalające nam na ogranie pierwszych 30-60 minut gry. Czyżbyśmy w końcu doczekali się godnego następcy "Dark Messiah of Might&Magic"?

tainted grall: the fall of avalon
Starfield

Po pierwszym przełożeniu premiery "Starfield" pojawiły się obawy czy nie wejdzie to Bethesda Softworks w krew i czy data wyjścia ich najnowszego dziecka nie zmieni się kilkakrotnie. Na razie chyba nie ma powodu do strachu. W nowym trailerze nie dość, że podano datę premiery wraz z małym urywkiem fabuły to jeszcze sam Todd Howard podziękował graczom, że cierpliwość i zaangażowanie.

starfield
Inne

Kuro no Kiseki na Steamie

Dodał: , · Komentarzy: 0
kuro no kiseki na steamie Fani serii "The Legend of Heroes" mają w tym roku wiele powodów do ekscytacji w związku z nadchodzącymi premierami. A teraz, do tych wszystkich przyczyn niespodziewanie postanowiono dodać jeszcze jedną. Mianowicie na Steamie pojawiła się możliwość zakupienia "Kuro no Kiseki".
Wczytywanie...