Mass Effect
mass effect edycja legendarna

Część z fanów komandora Sheparda na pewno czeka na obniżkę ceny "Mass Effect: Legendary Edition", czyli połączonej w jedno trylogii z ulepszoną grafiką oraz kilkoma mniejszymi zmianami. Jeśli nadal wstrzymujecie się z zakupem, to możecie nabyć ten tytuł w formie klucza Origin wraz z siedmioma innymi w ramach najnowszego Humble Choice. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy budowania miast, odkrywania tajemnic oraz Dzikiego Zachodu.

Guild Wars 2
guild wars 2,guild wars 2 end of dragons

Za nami premiera trzeciego dodatku do sieciowej gry MMO "Guild Wars 2", czyli "End of Dragons". Wzorem poprzednich rozszerzeń, czekało nas długie pobieranie danych, następnie błędy techniczne wynikające z przeciążenia serwerów lub niedostatecznych testów, by w końcu, po dwóch sporych aktualizacjach, Kintaj bezproblemowo otworzył swoje podwoje przed podróżnikami z kontynentu.

Tak jak w przypadku "Herat of Thorns" oraz "Path of Fire", po zakupie możemy od razu rozpocząć nową linię fabularną, która wzywa nas do Oka Północy na rozmowę z Aurene. Przebywająca tuż obok Taimi odkryła coś nowego i zarazem niepokojącego, zaś przywódca Dragon's Watch nigdy nie zostawia przyjaciół w potrzebie.

Mercy, tom 3: Kopalnia, wspomnienia i śmierć
mercy

Po niespełna półtora roku od wydania pierwszego tomu do sklepów trafił finał "Mercy". Czy na ostatniej prostej seria nareszcie chwyciła za serducho?

Trzeci tom wieńczy losy lady Hellaine, jej przybocznego kamerdynera Goodwilla, małej Rory i naturalnie także łowców z Woodsburgha. Już pierwsze strony zwiastują, że Mirka Andolfo postanowiła wyraźnie podkręcić tempo, zmierzając ku rozwiązaniu całej intrygi związanej z kopalnią znajdującą się w miasteczku. Krótka retrospekcja, przeskok do rozmowy łowców, potem szybkie zajrzenie do alkowy, do której Hellaine zaprosiła naiwnego Gregora i równie urywkowa demonstracja prawdziwej twarzy Goodwilla, na co dzień skrytego pod chłodną maską wyniosłości i obojętności – otwierająca album sekwencja nie do końca oddaje, z czym mamy do czynienia w ostatniej odsłonie serii.

Morbius

Morbius z finałowym zwiastunem

Dodał: , · Komentarzy: 0
morbius

1 kwietnia w polskich kinach pojawi się kolejna komiksowa adaptacja postaci Marvela – tym razem będzie to antybohater Morbius. Premiera filmu była już kilkukrotnie przesuwana, w związku z tym Sony wypuściło finałowy zwiastun produkcji, mający prawdopodobnie za zadanie podtrzymać hype. Dla niezaznajomionych z tematem opis dystrybutora kina:

Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba...

W komiksach dr Morbius wstrzyknął sobie radioaktywnie zmienione DNA nietoperza, co przekształciło go w żywego wampira. W roli krwiopijcy wystąpi Jared Leto.

Wczytywanie...