S.T.A.L.K.E.R. 2
s.t.a.l.k.e.r. 2

Jeżeli po ogłoszeniu otwartej współpracy GSC Game World z Microsoftem mieliście jeszcze jakieś nadzieje, co do tego, że zagracie w “S.T.A.L.K.E.R. 2” na PlayStation, to możecie je już porzucić. Twórcy otwarcie przyznają, że w pełni skupiają się na doświadczeniu, które niesie za sobą usługa Xbox Game Pass i obecnie nawet nie myślą, aby kiwnąć palcem w stosunku do wersji na platformę Sony.

Efekt tej decyzji jest prosty – pełne wsparcie Microsoftu w kwestii tworzenia kontynuacji kultowej marki na konsole dedykowane nowej generacji gamingowej, czyli Xbox Series X / S, a także PC. Twórcy wedle informacji, jaką zdradził Zakhar Bocharov, menadżer ds. marketingu GSC Game World, mają w pełni skupić się na next-genowych doznaniach i wodotryskach, więc nie możemy też liczyć na wersje stworzone z myślą o PlayStation 4 czy nawet Xbox One.

Historyczny koniec starej generacji gier? Na to wygląda.

Seriale

Finn Witrock Zieloną Latarnią

Dodał: , · Komentarzy: 0
finn wittrock,finn witrock zieloną latarnią

Choć filmowa wersja przygód Zielonej Latarni została kiepsko zapamiętana, postać ta w dalszym ciągu należy do jednej z ważniejszych w uniwersum DC. Tym razem ekranizacji w wersji serialowej podjęło się HBO Max, zaś jednym z aktorów, który ma się pokazać w produkcji jest Finn Wittrock.

Patria

Patria – recenzja komiksu

Dodał: , · Komentarzy: 0
patria

70 tygodni. Tyle czasu na listach bestsellerów utrzymywała się "Patria". W konsekwencji powieść Fernando Aramburu doczekała się wydań w aż 30 krajach, serialowej adaptacji przygotowanej na zlecenie HBO oraz komiksu, będącego przedmiotem niniejszego artykułu.

Za graficzne zaadaptowanie powieści odpowiada Toni Fejzula, raczej niezbyt dobrze znany polskim czytelnikom twórca, pomimo portfolio obejmującego współpracę z m.in. Mike'em Mignolą i Johnem Arcudim. Przed artystą stanęło niełatwe zadanie skompresowania ponad 600–stronicowego utworu do ponad dwukrotnie krótszego komiksu. Większym wyzwaniem była jednak zapewne tematyka dzieła wziętego na warsztat i specyfika opowiedzianej historii.

Wczytywanie...