Finn Witrock Zieloną Latarnią

1 minuta czytania

finn wittrock,finn witrock zieloną latarnią

Choć filmowa wersja przygód Zielonej Latarni została kiepsko zapamiętana, postać ta w dalszym ciągu należy do jednej z ważniejszych w uniwersum DC. Tym razem ekranizacji w wersji serialowej podjęło się HBO Max, zaś jednym z aktorów, który ma się pokazać w produkcji jest Finn Wittrock.

Aktor znany ze swych ról w "Ratched" i "American Horror Story" ma wystąpić w roli Guy'a Gardnera – chłopaka z rodziny policyjnej, który według kanonu jest drugim po Halu Jordanie człowiekiem wybranym przez zielony pierścień. W komiksach jest on przerysowaną postacią twardziela, dla którego najważniejsze są amerykańskie wartości. Niemniej jest to chłopak o dobrym sercu.

Serial zgodnie z zamówieniem ma składać się z 10 odcinków i opowiadać o przygodach członków Korpusu Zielonej Latarni. W historii mają się pokazać zarówno nowi bohaterowie, jak i znane z komiksów postacie, m. in. Jessica Cruz, Simon Baz, Alan Scott, Kilowog i Sinestro. Produkcją zajmuje się studio Berlanti Productions, zaś w ekipie odpowiedzialnej za scenariusz znajdziemy Setha Grahame-Smitha ("Mroczne cienie", "LEGO BATMAN: FILM") i pełniącego rolę showrunnera Marca Guggenheima ("Arrow", pełnometrażowy "Green Lantern").

finn wittrock,finn witrock zieloną latarnią

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...