Wiedźmin 3: Dziki Gon

Polskie studio CD Projekt RED wystartowało z własnym sklepem, w którym będziemy mogli nabyć produkty związane tematycznie ze znanymi grami. Wśród ofert nie brakuje rzecz jasna koszulek czy kubków, zaś wydawca obiecuje, że ceny są przystępne dla rodzimego odbiorcy.

cd projekt red

Oferta skierowana jest do miłośników takich tytułów jak seria "Wiedźmin", karcianka "Gwint" czy zbliżający się powoli "Cyberpunk 2077". Co ważniejsze, możemy płacić w rodzimej walucie, jednak sama oferta jest skierowana wyłącznie do obywateli Unii Europejskiej. Wszyscy pozostali fani będą musieli poprosić o pomoc swoich przyjaciół ze Starego Kontynentu – zwłaszcza jeśli polują na nową figurkę z Geraltem.

Avengers: Koniec gry

Można się było spodziewać, że prędzej czy później "Avengers: Koniec gry" wejdzie do TOP3 najbardziej wpływowych filmów w światowym box office. Jednak szybkość, z jaką bije kolejne rekordy, naprawdę robi piorunujące wrażenie. Naszą recenzję hitu Marvela znajdziecie pod tym linkiem.

avengers: koniec gry

Nawet dwóch tygodniu nie zajęło filmowi przekroczenie granicy 2 miliardów dolarów wpływów, co rekordziście, "Avatarowi", udało się dopiero po 47 dniach. W tej chwili na koncie "Końca gry" znajduje się według szacunków 2 188 698 638 dolarów, co daje mu drugi najlepszy wynik w dziejach, skutkiem czego "Titanic" spadł na trzecie miejsce. A z pierwszego na superbohaterów wciąż spogląda "Avatar" – ale jak długo? W najbliższym czasie do kin wejdą nowe superprodukcje, które mają utrudnić pobicie hitu Jamesa Camerona.

Komiksy

Fear Agent – recenzja komiksu

Dodał: , · Komentarzy: 0
fear agent #1

Non Stop Comics kontynuuje wydawanie komiksów scenariusza Ricka Remendera. W bieżącym roku rozpoczęto dwie serie jego autorstwa – (znakomite) "Deadly Class" i "Fear Agent".

Ten drugi należy do gatunku SF. Tytułowy bohater to Heath Huston, zgorzkniały i nadużywający alkoholu, podejmujący się różnych zleceń, dzięki którym ma pieniądze na swoje potrzeby. Wkrótce natrafia na spisek przeciw ludzkości i postanawia mu zapobiec, co znacząco gmatwa jego losy...

I tak oglądamy Hustona w następnych efektownych akcjach. Przez większość komiksu można odnieść wrażenie, że fabuła jest tu tylko pretekstem dla nieprzemyślanych wyczynów Agenta Strachu, stawiających go w bardzo niebezpiecznych sytuacjach i dokonywanych pod wpływem alkoholu. Oczywiście nie ma wątpliwości, że w ten czy inny sposób wyjdzie z opresji, przez co schemat szybko zaczyna nużyć – właściwie już na początku w jego realizacji dochodzi do zgrzytów.

Wczytywanie...