Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Eidos Montreal opublikował dwie nowe grafiki koncepcyjne, które prezentują nam Adama Jensena, czyli postać, w którą (ponownie) wcielimy się dzięki kolejnej odsłonie serii Deus Ex.

adam jensen, mankind divided

Twórcy zapowiadanego na 2016 rok Mankind Divided za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook zapewniają, że widoczny powyżej efekt jest tym finalnym, który ujrzymy na ekranie.

Książki fantastyczne
okładka

Dziś ma miejsce premiera książki pt. "Cuda i Dziwy Mistrza Haxerlina" Jacka Wróbla, nakładem wydawnictwa Genius Creations. Jeśli nie jesteście pewni, czy już dokonać zakupu, a nie chcecie czekać na recenzję – możecie zapoznać się z opowiadaniem pt. "Interes życia", osadzonym w świecie przedstawianej pozycji. Aby ją przeczytać, należy kliknąć tutaj.

Możecie także zapuścić żurawia do wnętrza samej książki – by odsłonić rąbek tajemnicy, należy kliknąć tutaj, celem zapoznania się z jej fragmentem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmińskie DLC 13/16

Dodał: , · Komentarzy: 2

Na Facebooku opublikowana została kolejna zapowiedź darmowego DLC do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" od CD Projekt Red. Tym razem ukaże się jeden – trzynasty – dodatek. Będzie to nowe zadanie – "Jak kot z wilkiem".

wiedźmin 3

Dostęp do DLC otrzymamy za pomocą platformy GOG Galaxy, Steam, PlayStation Network i Xbox LIVE. Przed nami jeszcze trzy niespodzianki. Ciekawe, co sprawiło, że tym razem mamy tylko jeden prezent?

The Bard's Tale IV: Barrows Deep

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że inXile Entertainment zebrało 1,25 miliona dolarów na grę "The Bard's Tale IV" i rozpoczęło zbiórkę na cele dodatkowe. Oto pierwsze dwa zostały osiągnięte – na koncie studia jest już prawie 1,37 mln dolarów. Czas więc na kolejne progi, tym razem związane z dołączaniem do zespołu pracującego nad grą, znanych w branży rozrywki komputerowej, osobistości.

the bard's tale iv
Batman: Arkham Knight

11 grywalnych postaci w Batman: Arkham Knight

Dodał: , · Komentarzy: 0

W sieci pojawiła się modyfikacja do gry "Batman: Arkham Knight", która umożliwia rozgrywkę różnymi postaciami w tak zwanym trybie Free Roam. Dzięki niej możemy wcielić się w postacie takie jak: Red Hood, Harley Quinn, Nightwing, Robin, Azrael, Bruce Wayne, Catwoman, Commissioner Gordon, Joker, GCPD Officer Owens i sam Batman.

batman: arkham knigh

W rozwinięciu newsa znajdziecie instrukcję, jak ową modyfikację zainstalować w swojej grze.

Książki fantastyczne

Ksin. Początek na Game Exe!

Dodał: , · Komentarzy: 0
ksin

Z okładki wprost krzyczy do nas spory, czerwony napis: „Wielki powrót kultowej Sagi o Kotołaku!”. Nie wiem, czy urodziłem się za późno, czy też może posiadam w sobie zbyt duże zasoby ignorancji, niemniej coś tam się tej fantastyki poczytało, a o rzeczonej sadze jeszcze nie miałem przyjemności słyszeć. Zapamiętałbym na pewno – tytuł głupkowaty, niezbyt kreatywny, sugerujący czytelnikowi, jaki typ rozrywki oferuje owa pozycja.

Ksin jest kotołakiem, a więc potworem, który nosi w sobie moc Onego. Przez większość czasu przebywa pod swoją ludzką postacią, jednakże w czasie pełni zmienia się w bestię. Dotychczas wychowywał się w środku lasu, przebywając pod opieką przybranej matki, ale splot niefortunnych zdarzeń doprowadził do tego, iż został zmuszony do wyruszenia i odnalezienia sobie miejsca między ludźmi. Co też bezzwłocznie czyni – wszak bez tego żadne przygody nie miałyby miejsca…

Czytaj dalej...

Książki fantastyczne

Nagroda Locus 2015 – laureaci

Dodał: , · Komentarzy: 2
nagroda, locus

W miniony weekend miał miejsce coroczny bankiet organizowany przez magazyn "Locus", na którym przyznano nagrodę tegoż periodyku w kilku kategoriach skierowanych do twórców światowej fantastyki. Wyboru konkretnych laureatów dokonali sami czytelnicy czasopisma.

Poniżej znajduje się lista nominowanych i laureatów poszczególnych kategorii.

Game Exe

Podsumowanie ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wygląda na to, że większość biorących udział w naszej ankiecie jak dotąd nie dowiedziała się, dlaczego sławny Geralt z Rivii nie lubi placków ziemniaczanych oraz kto szyje buty dla trolli. Te tajemnice będą was prześladować po nocach, jednak wcześniej możecie zapoznać się z wynikami naszej sondy – o ile skończyliście gasić waszego PC-ta po kolejnej nieudanej próbie odpalenia gry.

wiedźmin 3 ankieta

Posiadacze mocniejszych komputerów domowych oraz konsol mogli spokojnie rozkoszować się zamknięciem historii Białego Wilka, jednak większość biorących udział w naszej ankiecie będzie musiało przeprosić Ciri za to, że już teraz nie wyruszą jej na pomoc. Bez obaw – wystarczy liścik do Eredina i Biały Gon z pewnością także wstrzyma swoją pogoń, zbijając czas na grze w gwinta.

Fallout 4

Przypominając: "Fallout 4" ma się ukazać w specjalnej edycji kolekcjonerskiej z Pip-Boyem, do którego będzie można włożyć swój smartfon i korzystać z tzw. "second screen experience". Ciekawe kto z was nie może się doczekać tej kolekcjonerki i już odkłada na nią pieniądze?

fallout 4

Tymczasem Bethesda ogłosiła listę smartfonów kompatybilnych z Pip-Boyem. Twórcy zaznaczają przy okazji, że zależało im głównie na pozostaniu wiernym oryginalnym rozmiarom urządzenia. Natomiast w środku znajduje się pianka, która ma pozwolić, na umieszczenie innych modeli telefonów.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości

W Eidos Montreal siedzą cwane bestie. Zamiast główkować nad tym, co będzie znajdować się w edycji kolekcjonerskiej "Deus Ex: Mankind Divided" i czytać potem multum smętnych komentarzy typu "super, ale wolałbym jednak figurkę..." lub "znowu jakaś plastikowa tandeta, która zbiera kurz – nie lepszy byłby gustowny artbook?!", studio postanowiło pozostawić tę decyzję w rękach graczy. Czysty konkret, żadnego psioczenia – wybrnięcie z niełatwej sytuacji w białych rękawiczkach. Touché.

deus ex, mankind divided

To co? Replika karabinu lub zestawu broni? Pacyfiści, hę? Może popiersie Adama Jensena? Zbyt ekstrawaganckie? Co zatem powiecie na metalowy znak prosto z getta Golem City oraz zmyślne pudełko śniadaniowe? Nie? To może dziara zakładana niczym rękaw i zestaw przypinek? Też kręcicie nosem? Cóż... w takim wypadku zostaje piękny artbook oraz elegancki steelbook.

Możecie wybrać maksymalnie trzy opcje. Ankietę oraz wizualizacje wspomnianych gadżetów znajdziecie pod tym adresem. Głosujcie zgodnie ze swoim sumieniem, głosujcie zgodnie z interesem społeczności, nie zaskoczcie mnie.

Wczytywanie...