Wiedźmin

Już w ten piątek, 26 czerwca, gra Wiedźmin zostanie wydana w ramach serii "Platynowa kolekcja". Tylko w sieciach Media Markt i Saturn pierwsi gracze, którzy zakupię grę, otrzymają w prezencie wielką, kolekcjonerską, dwustronną bandanę!

Bandana

Sama promocja nie jest nowością – sieć sklepów Empik sprzedawała już wcześniej Wiedźmina także z prezentem – wówczas była to figurka Geralta.

Star Wars

Kobiety Gwiezdnych Wojen

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na starwars.com pojawiła się ciekawa lista, zatytułowana The Women of Star Wars.

Znajdują się na niej, zgodnie z nazwą, wyłącznie przedstawicielki płci pięknej, które w jakiś sposób (np. grą aktorską) przyczyniły się do powstania starej i nowej trylogii Lucasa oraz animowanego serialu "Wojny klonów" z 2008r. Poniżej dwie z zasłużonych pań – Olivia d'Abo (po lewej) oraz Amy Allen (po prawej).

OliviaAmy Alen
The Elder Scrolls IV: Oblivion

Nowy fanart z Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach Planet Elder Scrolls pojawił się nowy fanart z gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Autor, kryjący się za nickiem Nerevar 7, nazwał swoje dzieło "Breton on his knees". Fanart możecie podziwiać poniżej.

Fanart
Allods Online

Allods Online – przestrzeń astralna

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gala Networks Europe wypuściła filmik do gry Allods Online, w którym dowiemy się nieco o przestrzeni astralnej. Znajdziecie go poniżej, natomiast w rozwinięciu newsa kilka słów o tejże przestrzeni od wydawcy w moim tłumaczeniu. Zapraszam do zapoznania się z tymi materiałami!

Wczytywanie...